Investícia do optiky

Investícia do optiky

05. 11. 2008
Zdieľať

Dnes už len ťažko môžeme poprieť, že technológie ovplyvňujú náš každodenný život – občas už bez toho, aby sme sa nad tým vôbec zamysleli. Stretávajú nás doma, v pracovnom kolobehu či vo voľnom čase. Internet a výhody, ktoré nám priniesol sú pre nás deň čo nevyhnutné. Ako si však zariadiť internetovú budúcnosť tak, aby sme vďaka rýchlemu vývoju technológií neriešili našu internetovú budúcnosť pravidelne každých niekoľko mesiacov?— Komerčná prezentácia spoločnosti Orange Slovensko, a.s. —

Nadčasovosť pripojenia prostredníctvom optických vlákien prispieva k tomu, že optika priamo doma už nie je len vzdialenou budúcnosťou, ale spojením technológie budúcnosti s dneškom. Nie je to však len módna vlna, alebo hit, ktorý časom stratí na hodnote. O optickej technológii priamo doma sa dnes hovorí aj ako o investícii do nehnuteľnosti, keďže tento spôsob extrémne rýchleho a spoľahlivého pripojenia k internetu a k množstvu ďalších doplnkových služieb zabezpečí komunikačné potreby minimálne na nasledujúcich 20 rokov.

FiberNet vám domov prináša výhody mimoriadne rýchleho a stabilného internetového pripojenia s rýchlosťou až do 70 Mbit/s. Už sú preč časy, kedy ste na stiahnutie filmu museli čakať hodiny či dokonca dni. Vďaka takmer neviditeľnému optickému vláknu to s FiberNetom zvládnete neporovnateľne rýchlejšie – aj za 3 minúty. A obľúbenú pieseň? Tú máte v počítači približne za 2 sekundy, takže si to sotva stihnete všimnúť.

Nestačia len dáta letiace rýchlosťou svetla a žiadne dátové limity? FiberNet okrem kvalitného pripojenia do internetu prináša aj skvelé pokrytie až v 12 mestách Slovenska a dostupnosťou pre viac ako štvrť milióna slovenských domácností. Pritom za ceny, ktoré si môže dovoliť každý. Prineste si domov rýchlosť, ktorá inšpiruje k novým veciam. A keď hovoríme aj o budúcnosti, internet poskytovaný prostredníctvom optickej siete priamo do vášho bytu má potenciál zvládnuť aj také služby ako interaktívna televízia, telekonferencia, pri ktorej sa budete cítiť ako na reálnom stretnutí aj keď vás delia tisícky kilometrov, či umožní vám pozrieť sa do každého kúta vášho bytu vo vysokom rozlíšení a skontrolovať ho aj keď nie ste doma.

Chcete zažiť technologickú budúcnosť využívať výhody optickej linky už dnes? Nech sa páči… Orange prináša do vášho domu služby, ktoré navždy zmenia spôsob, akým ste zvyknutí pracovať s internetom alebo pozerať televíziu. Vyskúšajte FiberNet, pokochajte sa digitálnou FiberTV s dosiaľ nevídaným obrazom a prineste si budúcnosť domov už dnes.

Ak vás táto technológia a služby zaujímajú, bližšie informácie nájdete na stránke www.orangedoma.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia