Jubilejné sety za akciové ceny!

28. 11. 2014
Zdieľať

Spoločnosť STIEBEL ELTRON, nemecký líder na trhu s tepelnými čerpadlami, Vám pri príležitosti dvojitého jubilea ponúka jubilejné sety s tepelným čerpadlom WPL 10 AC za akciové ceny.

Tepelné čerpadlo vzduch|voda WPL 10 AC predstavuje optimálne riešenie pre novostavbu s maximálnymi tepelnými stratami do 8 kW. Tepelné čerpadlo je obzvlášť tiché a jeho moderný dizajn sa harmonicky začleňuje do príslušného stavebného projektu. Vyznačuje sa malou potrebnou plochou na umiestnenie, jednoduchou inštaláciou a funkciou aktívneho chladenia prostredníctvom reverzibilného chodu.

Tepelné čerpadlo je vybavené elektronickým expanzným ventilom a umožňuje vykurovanie kondenzačnej vaničky chladiacim okruhom. Tepelný výkon pri 2 °C vonkajšej teploty a 35 °C teploty výstupu vykurovacej vody je 6,74 kW a výkonové číslo pri rovnakých podmienkach je 3,51. Rozsah použitia tepelného čerpadla je od +40 °C do -20 °C vonkajšej teploty.

Tepelné čerpadlo disponuje možnosťou zapojenia do kaskády a je vybavené integrovaným meraním množstva tepla a elektromerom. Pri malých nárokoch na miesto sa odporúča nasadenie v spojení s modulom zásobníka HSBB 10 AC, vrátane 200-litrového zásobníka pitnej vody na prípravu teplej vody.

Akcia platí do 30. 6. 2015.

Bližšie informácie o akcii získate na www.stiebel-eltron.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia