K-system expanduje

01. 07. 2008
Zdieľať

Nie je to tak dávno, čo spoločnosť K-system otvorila v Nitre v poradí piate Štúdio tieniacej techniky, a je tu ďalšia zmena. K-system doteraz prezentoval širokú ponuku svojich produktov pre ľudí žiarskeho regiónu v sídle spoločnosti v Kosoríne. Tieto priestory […]

Nie je to tak dávno, čo spoločnosť K-system otvorila v Nitre v poradí piate Štúdio tieniacej techniky, a je tu ďalšia zmena. K-system doteraz prezentoval širokú ponuku svojich produktov pre ľudí žiarskeho regiónu v sídle spoločnosti v Kosoríne. Tieto priestory však už svojou veľkosťou nevyhovujú, preto sa štúdio presťahovalo do Žiaru nad Hronom.

Nové Štúdio tieniacej techniky na Priemyselnej ulici poskytne zákazníkom rovnako profesionálny poradenský servis a kvalitné produkty s nadštandardnou zárukou. Spoločnosť plánuje v tomto roku vybudovať v Žiari nad Hronom novú výrobnú halu s administratívnymi priestormi, ktorej súčasťou bude aj veľkolepá vzorková miestnosť. Prípravy stavebných prác sú už v plnom prúde a z nového výrobného areálu budú výrobky odchádzať už koncom tohto roka. Spoločnosť, ktorá patrí k najvýznamnejším zamestnávateľom žiarskeho regiónu, sa tak pripravuje na nárast výroby a nábor nových pracovníkov.

Viac informácií na www.ksystem.eu

Kategória: Aktuality
Tagy: k-system tieniaca technika
Zdieľať článok

Diskusia