Keď neprší … aspoň NETAFIM

Keď neprší … aspoň NETAFIM

21. 06. 2006
Zdieľať

Spoločnosť NETAFIM je svetovým lídrom v oblasti inovatívnych závlahových riešení a technológií na úpravu vody, ktoré zvyšujú produktivitu a zároveň chránia životné prostredie. Produkty spoločnosti NETAFIM poznajú vo viac ako 112-tich krajinách sveta a jej […]

Spoločnosť NETAFIM je svetovým lídrom v oblasti inovatívnych závlahových riešení a technológií na úpravu vody, ktoré zvyšujú produktivitu a zároveň chránia životné prostredie. Produkty spoločnosti NETAFIM poznajú vo viac ako 112-tich krajinách sveta a jej slovenská pobočka práve v tomto roku oslavuje svoje 10. výročie.


Keď neprší ... aspoň NETAFIM

58226

NETAFIM SLOVAKIA s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou a už od svojich prvých krokov je jej hlavným cieľom spokojnosť klientov, čo dokonale vystihuje i slogan: „Náš zákazník má vždy jednu kvapku navrch.“ Firma ponúka komplexné závlahové riešenie pre ovocné sady, vinohrady, chmeľnice, zeleninu, okrasné záhradníctvo, poľné kultúry, skleníkové technológie, fóliový program a technológie na úpravu vody vrátane kompletného poradenstva, záručného i pozáručného servisu.
Viac informácií nájdete na www.netafim.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia