Komplexné riešenie interiéru

Komplexné riešenie interiéru

04. 03. 2010
Zdieľať

Súčasné trendy v bývaní smerujú k uspokojovaniu individuálnych potrieb zákazníka. Nábytkoví dizajnéri navrhujú na rok 2010 komplexné riešenie zostáv do obývačky, šatníkov, kuchýň, kúpeľňového nábytku a nábytku na mieru podľa priania zákazníka.Zaujímavým riešením je spojenie […]

Súčasné trendy v bývaní smerujú k uspokojovaniu individuálnych potrieb zákazníka. Nábytkoví dizajnéri navrhujú na rok 2010 komplexné riešenie zostáv do obývačky, šatníkov, kuchýň, kúpeľňového nábytku a nábytku na mieru podľa priania zákazníka.
Zaujímavým riešením je spojenie moderného dizajnu a dômyselného využitia všetkých prvkov v domácnosti. Staronové materiály ako sklo, lamino, hliník sú v súlade s moderným dizajnom. Kalené sklo svojimi vlastnosťami nahrádza doteraz používané materiály aj na miestach, kde by sme ich nečakali. Kvalitné kovania a mechanické časti sú dôležité z hľadiska funkčnosti a životnosti nábytku. Spoločnosť Koryna má vo svojom sortimente kuchýň a vstavaných skríň dostatok produktov na uspokojenie potrieb všetkých zákazníkov.


Viac informácií nájdete na www.koryna.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: aktuality koryna
Zdieľať článok

Diskusia