Kuchyne next125 idú do Milána

Kuchyne next125 idú do Milána

28. 09. 2017 Zdieľať

Značkové kuchyne next125 udávajú smer v našom prehnane stimulovanom svete. Aby dizajnová kuchyňa naplno rozvinula svoj šarm, potrebuje čas na dozretie. Predstaviteľom nemeckého výrobcu exkluzívnych kuchýň Schüller sa to darí vďaka reštrukturalizácii vývoja produktov, ktorú založia na dvojročnom cykle.

Od roku 2018 budú prezentovať svoje novinky na medzinárodnom veľtrhu EuroCucina v Miláne. Významné mesto medzinárodného dizajnu predstavuje nové produkty a funkcie špičkových kuchýň každé dva roky.


Kuchyne next125 idú do Milána

Kuchyne next125 idú do Milána
Schüller Möbelwerk KG

Kuchyne značky next125 sú synonymom pre nadčasový a praktický dizajn. Moderné, ale neviazané na žiadny konkrétny spôsob. Praktické a funkčné. Výsledkom je, že značka preberá dizajnové princípy klasickej moderny a prenáša ich do 21. storočia. Neúnavná vynaliezavosť a inštinkt pre najnovšie trendy sú znakom kuchyne next125. Výsledkom sú kuchynské koncepty, ktoré poskytujú nielen trvácnu hodnotu z hľadiska dizajnu a kvality, ale sú prospešné aj pre životné prostredie. Charakteristickým znakom kolekcie next125 je použitie autentických materiálov od laku cez keramiku a sklo po drevo. Prezentácia kuchýň prémiovej značky na veľtrhu umožní návštevníkom vnímať vysoko kvalitné povrchy všetkými svojimi zmyslami. 

Viac informácii na www.next125.de 

Kategória: Aktuality
Tagy: kuchyne kuchynské linky
Zdieľať článok