Kúpeľňa ako v prírode

Kúpeľňa ako v prírode

22. 08. 2014 Zdieľať

Kúsok prírody si teraz môžete priniesť aj do Vašej kúpeľne. Vďaka prírodnej a ekologickej kolekcii farieb Coordinated Colours od Kaldewei vstupujú prírodné farebné tóny do kúpeľňového prostredia, pričom spĺňajú všetky požiadavky na udržateľnosť. Kúpeľňové vane a sprchovacie vaničky zo smaltovanej ocele Kaldewei 3,5 mm sú totiž vyrobené zo stopercentne prírodných materiálov.

Dvanásť matných farieb, ku ktorým okrem iného patrí lastúrová krémová matná, prérijná béžová matná, ustricová šedá matná, či lávová čierna matná, sa harmonicky začleňuje do vzhľadu kúpeľne alebo naopak vytvára pôsobivé kontrasty pre individuálny architektonický štýl. Svetlé farebné tóny dodávajú malému priestoru viac veľkorysosti. Vďaka týmto tónom sa budete vo vlastnej kúpeľni cítiť ako na pláži. Tmavé farby naopak prepožičiavajú kúpeľni viac elegancie a tepla. Výhodou kolekcie Coordinated Colours je jej výborná kombinovateľnosť s prírodnými trendy materiálmi, ako je drevo alebo kameň, čo dokonalo zaručí harmonický prechod medzi mokrou zónou a podlahou.


Kúpeľňa ako v prírode

1401373
Kaldewei CS, s.r.o.

Stále viac ľudí sa chce priblížiť svojmu ideálu kvality života aj v kúpeľni, a tak častejšie stavajú na vysoko hodnotné výrobky, ktoré sa vyplatia aj z dlhodobého hľadiska. Kaldewei pracuje výhradne s prírodnými materiálmi, s oceľou a smaltom, ktoré sú stopercentne recyklovateľné. Špičkový výrobca cíti zodpovednosť za životné prostredie a stavia na rýdzo ekologickú výrobu svojich produktov. Už viac ako 90 rokov razí Kaldewei cestu ekologickej udržateľnosti a kontinuálne investuje do optimalizácie a inovácie svojich výrobných procesov. Vďaka ekologicky prijateľným postupom pri výrobe, balení, preprave a likvidácii svojich výrobkov získala firma Kaldewei ako prvý nemecký výrobca kúpeľňového vybavenia od Inštitútu pre stavebníctvo a životné prostredie (Institut Bauen und Umwelt e.V.) podľa ISO 14025 certifikát v zmysle udržateľnosti.

www.kaldewei.cz

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok