Kúpeľňa snov

Kúpeľňa snov

20. 07. 2007
Zdieľať

Víťazom ankety Kúpeľňa snov, ktorá je už tradičnou súčasťou sprievodného programu veľtrhu SHK BRNO, sa tohto roku stala kúpeľňa Cosmopolitan zo spoločnosti SIKO KOUPELNY. Do tohtoročného siedmeho ročníka bolo prihlásených osem exponátov, pričom sa hodnotil […]

Víťazom ankety Kúpeľňa snov, ktorá je už tradičnou súčasťou sprievodného programu veľtrhu SHK BRNO, sa tohto roku stala kúpeľňa Cosmopolitan zo spoločnosti SIKO KOUPELNY. Do tohtoročného siedmeho ročníka bolo prihlásených osem exponátov, pričom sa hodnotil predovšetkým užívateľský komfort a dizajn. V ankete hlasovala široká verejnosť prostredníctvom webu BVV alebo priamo počas návštevy veľtrhu.


Kúpeľňa Cosmopolitan je horúcou novinkou roku 2007. Veľkoformátové kalibrované obklady sa môžu ukladať s minimálnou škárou, ich mimoriadny rozmer (33 × 90 cm) aj farebnosť dokonale odrážajú súčasné trendy. Béžový i tmavohnedý obklad je oživený zaujímavou kresbou, pôsobivý vzhľad kúpeľne možno dosiahnuť kombináciou hladkého a dekorovaného povrchu. Elegantný obklad dopĺňa masívna sanitárna keramika zo série Element, batérie série Moai a sprchovací kút značky Top Glass z bezpečnostného skla hrubého 8 mm, s vaničkou z liateho mramoru.

Kategória: Aktuality
Tagy: kúpeľňa sanita
Zdieľať článok

Diskusia