LED žiarovky

23. 11. 2011 Zdieľať

LED žiarovky sú v dnešnej dobe najmodernejším zdrojom svetla. Vynikajú veľmi úspornou prevádzkou, je možné ich vyrobiť v najrôznejších variantoch, ako z hľadiska uhlu svitu, t ak i farebnosti. Pre svoje výhody sú ekologickým a ekonomickým svetelným zdrojom svetla budúcnosti!

Využívanie LED žiaroviek je nielen extrémne úsporné, ale je i praktické, moderné a dizajnové. Neustále sa zvyšujúca účinnosť LED diód ich umožňuje použiť v najmodernejšom osvetlení nielen v oblasti komerčnej sféry, ale i vo svietidlách našich domácností.

Aké sú výhody LED zdrojov svetla oproti bežným žiarovkám a ďalším druhom osvetlenia? Je to predovšetkým univerzálne použitie, vysoká účinnosť, veľmi nízka spotreba elektrickej energie až 10x nižšia oproti bežnej žiarovke, mechanická odolnosť, dlhá životnosť (30 až 100x dlhšia oproti bežnej žiarovke), možnosť častého vypínania a zapínania, okamžité rozsvietenie do plného výkonu, moderný a nezvyčajný dizajn, zníženie celkových nákladov na prevádzku osvetlenia.

LED TECHNOLÓGIA by v súčasnej dobe nemala chýbať v žiadnom z moderných domov či bytov. Svietidlá LED TECHNOLÓGIE nájdu tiež uplatnenie na našich pracoviskách a vďaka ich ďalšej prednosti, ktorou je to, že neprodukujú žiadne UV ani IR žiarenie, sú použiteľné v galériách, múzeách, hradoch a zámkoch na osvetlenie vzácnych obrazov a umeleckých diel.

Svietidlá LED TECHNOLÓGIE sú nepochybne moderným osvetlením súčasnosti a blízkej budúcnosti, v ktorej sa stanú ešte užšou súčasťou nášho života.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok