Lepenie priehľadných materiálov

30. 06. 2016
Zdieľať

Sklo a rôzne farebné priehľadné plasty sú veľmi zaujímavé moderné materiály, z ktorých je možné vytvoriť dizajnové prvky do bytu i domu. Na ich inštaláciu alebo opravu je nutné zvoliť špeciálne krištáľovo číre lepidlo, aby bol spoj neviditeľný.


Lepenie priehľadných materiálov

1793617
Henkel Slovensko

Pre inštaláciu napríklad priehľadných úchytov na zásuvky nie je vhodné zvoliť skrutky, ktoré by boli pod priehľadným materiálom viditeľné. Lepšou alternatívou je voľba číreho lepidla, ktoré je po zaschnutí neviditeľné.

Montážne lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL vďaka krištáľovej čírosti veľmi dobre prilepí priehľadné materiály, ako sú rôzne druhy číreho, pieskovaného či farebného skla, plexiskla a niektorých plastov. Sklenené obloženie v kuchyni alebo v kúpeľni, priehľadné plastové kúpeľňové doplnky, sklenené hranoly, úchyty na zásuvkách alebo na skrinkách, alebo pánty na sklenených dvierkach. To všetko prilepíte vďaka lepidlu Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL, ktoré je možné nanášať aj na vlhké podklady. Je vhodné na použitie v interiéri aj v exteriéri, v kúpeľni aj v kuchyni.

www.pattex.sk

Orientačná odporúčaná cena sa pohybuje od 7,50 EUR za náplň s objemom 290 g.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia