Letná exotika s bublinkami

Letná exotika s bublinkami

12. 06. 2013 Zdieľať

S rastúcimi teplotami by ste okrem ľahkého oblečenia nemali zabúdať ani na zvýšený príjem tekutín. Dospelý človek by ich mal denne vypiť aspoň 1,5 litra, pri vysokých teplotách pokojne aj dvojnásobok. Ideálna je čistá voda, nie všetkým však chutí bez akéhokoľvek sirupu či bubliniek. Denný pitný režim si môžete zatraktívniť zábavnou alternatívou v podobe domácej sódy.


Letná exotika s bublinkami

Letná exotika s bublinkami
SodaStream

S výrobníkmi nápojov SodaStream si z čerstvej vody z vodovodu vyrobíte lahodné sýtené nápoje. Príprava nápojov je jednoduchá, stačí naplniť SodaStream fľašu vodou, zaskrutkovať ju do prístroja JET z limitovanej letnej edície CITRUS so šesťročnou zárukou, stlačením tlačidla pridať toľko bubliniek, na koľko máte práve náladu a dochutiť sirupom. Vyberiete si  z rôznych príchutí, ktoré ulahodia každému. Svieži exotický nápoj, vhodný na letné obdobie, vykúzlite  pridaním jedného z nových osviežujúcich sirupov – pomaranč, pomelo, grapefruit, mandarínka, limetka alebo citrón. Dva z nich vám teraz pribalí značka SodaStream k novému výrobníku JET z letnej edície zadarmo. Počas prázdnin trávite viac času v prírode, na piknikoch, chatách a organizujete záhradné grilovačky. Všade tam si pripravíte plnohodnotnú, vždy čerstvú náhradu ochutených malinoviek, keďže prístroj nepotrebuje prístup k elektrickej sieti. Navyše, trojbalenie fliaš vo sviežich farbách navodí tú pravú letnú atmosféru.

S prístrojmi SodaStream ušetríte nemalé finančné prostriedky. Cena litra sódy vás vyjde približne 11 centov, čo je podstatne menej ako cena väčšiny balených vôd. Ušetrené peniaze potom môžete investovať napríklad do letnej dovolenky.

 
O všetkých novinkách a aktuálnej súťaži budete informovaní, ak navštívite stránku www.sodastream.sk

Odporúčaná cena prístroja JET z limitovanej letnej edície CITRUS: od 69,90 eur
Odporúčaná cena sirupu na prípravu 9 l nápoja: 4,49 eur
Odporúčaná cena trojbalenia fliaš: 11,90 eur

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok