Májový Môj dom už v predaji

Májový Môj dom už v predaji

06. 05. 2015
Zdieľať

Aj vás vytiahlo jarné slniečko na záhradu? V najnovšom čísle časopisu Môj dom vám poradíme, ako si zariadiť letné bývanie na terase či pri bazéne, aj ako vytvoriť relaxačný balkón. Samozrejme, zavedieme vás aj do zaujímavých bytov a domov, ukážeme, ako farebne zladiť interiér, a inšpirovať sa môžete aj nevídanými trendmi obkladov a dlažieb. Májový Môj dom nájdete na stánkoch a v hypermarketoch od 12. 5.

Najnovší  Môj dom je opäť plný interiérových nápadov, ktorými by bolo škoda neinšpirovať sa. Nemôžu chýbať ani námety na zveľadenie záhrady či rady odborníkov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa pri stavbe domu.

V najnovšom čísle časopisu Môj dom nájdete:


Májový Môj dom už v predaji

1555171

Slnko v obývačke

Chcete kráčať s dobou? Vyberte si žltú sedačku! Pôsobí optimisticky, dodáva energiu, priestor ohreje a presvetlí. Stane sa dominantou priestoru, a zároveň sa veľmi dobre kombinuje s rôznymi materiálmi, farbami aj štýlmi.


Májový Môj dom už v predaji

1555173

​​

S francúzskym šarmom

V najnovšom čísle Môjho domu vás zavedieme do starého panského sídla v centre mesta Elbeuf, ktorému vdýchla nový život dvojica zanietených starožitníkov. S pravým francúzskym šarmom sa im pritom podarilo spojiť atmosféru minulosti a prvky dnešného bývania.


Májový Môj dom už v predaji

1555175

Veľké záhradné sťahovanie

S príchodom teplejších dní nás to prirodzene ťahá von a voľné chvíle radi trávime v záhrade, na terase či balkóne. Ako ich zariadiť tak, aby ste sa tam cítili naozaj ako doma?


Májový Môj dom už v predaji

1555177

Hojdačka pre malých i veľkých

Hojdačka z pneumatiky môže byť atrakciou vašej záhrady, ktorú si užijú nielen deti, ale aj dospelí. Jej výroba pritom nie je náročná ani časovo, ani finančne – návod nájdete v májovom vydaní Môjho domu.


Májový Môj dom už v predaji

1555179

Sila sivej

Kto by si pomyslel, že malý byt v sivo-sivej farebnej kombinácii môže byť taký pôsobivý. Pomohlo mu aj šikovné využitie priestoru a kombinácia jednoduchého nábytku s doplnkami v štýle vintage, čím získal moderný vzhľad a zároveň domácku atmosféru..


Májový Môj dom už v predaji

1555181

Gavalier

V máji vám v Mojom dome predstavíme rodinnú kaviareň v centre Banskej Štiavnice, ktorá zaujme svojim špecifickým interiérom aj bohatým výberom zákuskov z vlastnej cukrárenskej manufaktúry.


Májový Môj dom už v predaji

1555183

Svieža rekonštrukcia

Pomerne veľká rekonštrukcia vniesla do menšieho mezonetu praktickejšiu dispozíciu, dostatok priestoru aj zopár naozaj sviežich prvkov.

Tip: Všetok nábytok a bytové doplnky na jednom mieste


Májový Môj dom už v predaji

1555185

Obložené do krásy

Svet obkladov a dlažieb narástol do rozmerov, ktoré dávno pokorili hranice praktických jednofarebných dlaždíc. Aké sú teda najaktuálnejšie trendy a možnosti týchto povrchov?


Májový Môj dom už v predaji

1555187

Patchworková kúpeľňa

Svieži návrh kúpeľne, ktorý nájdete v májovom čísle časopisu Môj dom, vyriešil problém ako prakticky usporiadať množstvo prvkov zariadenia a nestratiť pri tom estetickú stránku.


Májový Môj dom už v predaji

1555189

So starosvetskou atmosférou

V dome z päťdesiatych rokov minulého storočia vznikol byt, ktorý sa pocitom a atmosférou romanticky vracia do minulosti, v jeho dispozícii však nastali zmeny smerom k modernému bývaniu.


Májový Môj dom už v predaji

1555191

Testujeme tyčové mixéry

V najnovšom vydaní Môjho domu nájdete test týchto praktických pomocníkov, ktorí by v kuchyni určite nemali chýbať. Tie dnešné naberajú na váhe, sú čoraz výkonnejšie a zvládajú nielen mixovanie, ale aj sekanie, šľahanie a strúhanie.


Májový Môj dom už v predaji

1555193

Malý záhradný raj

Tento mesiac vám záhradník poradí, ako vysadiť záhradu zaujímavými rastlinami presne podľa podmienok daného miesta – aby ste sa vyvarovali chýb, ktoré sa môžu prejaviť aj po niekoľkých.


Májový Môj dom už v predaji

1555195

4 domy, ktoré nenudia

V máji sa v Mojom dome môžete inšpirovať aj domami, pri návrhu ktorých architekti vyťažili maximum z daného pozemku a poskytli efektné a zároveň komfortné bývanie ich obyvateľom.


Májový Môj dom už v predaji

1555197

Zoznámte sa: Vinylová podlaha

Neviete celkom presne, čo môžete od tohto súčasného podlahového hitu očakávať? Všetko, čo by ste mali o vinylových podlahách vedieť, nájdete v aktuálnom čísle mesačníka Môj dom.


Májový Môj dom už v predaji

1555199


 

Kategória: Aktuality
Tagy: časopisy o bývaní
Zdieľať článok

Diskusia