Medveď v službe

Medveď v službe

10. 11. 2008
Zdieľať

Liatinová verzia kotla 16 KLOM zo série Medveď od Prothermu si zachováva vysokú životnosť, vysokú účinnosť spaľovania, spoľahlivosť a univerzálnosť použitia vo vykurovacích sústavách bez ohľadu na počet telies a množstvo vody v sústave. K […]

Liatinová verzia kotla 16 KLOM zo série Medveď od Prothermu si zachováva vysokú životnosť, vysokú účinnosť spaľovania, spoľahlivosť a univerzálnosť použitia vo vykurovacích sústavách bez ohľadu na počet telies a množstvo vody v sústave. K prednostiam nového Medveďa patrí plynulá regulácia výkonu kotla v rozpätí 65 až 100 % a vstavaná ekvitermická regulácia. Výkon kotla sa prispôsobí okamžitej potrebe tepla. Kotol nemusíte obsluhovať manuálnym prepínaním podľa vykurovacieho obdobia. Obsluha je komfortnejšia a zvýši sa aj úspora paliva. Ekvitermická regulácia zaisťuje požadovanú teplotu vykurovacej vody už na výstupe z kotla.

Medveď KLOM je pripravený na zapojenie ľubovoľného typu nepriamo ohrievaného zásobníka teplej vody. Zapojenie využívajúce jedno obehové čerpadlo a trojcestný ventil vystriedalo v novej verzii Medveďa KLOM spojenie so zásobníkom pomocou prepojovacej súpravy obsahujúcej NTC snímač a sponu.

Viac informácií nájdete na www.protherm.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: protherm
Zdieľať článok

Diskusia