Milánska inšpirácia

Milánska inšpirácia

06. 08. 2008
Zdieľať

Na najvýznamnejšom európskom nábytkárskom veľtrhu v Miláne predstavila zaujímavé novinky aj firma Santarossa. Sektorový nábytok Basic a Mediante vo farbách čerešňa, wenge, svetlý dub a ovangol doplnila o novú kolekciu Alterno – nový systém, v […]

Na najvýznamnejšom európskom nábytkárskom veľtrhu v Miláne predstavila zaujímavé novinky aj firma Santarossa. Sektorový nábytok Basic a Mediante vo farbách čerešňa, wenge, svetlý dub a ovangol doplnila o novú kolekciu Alterno – nový systém, v ktorom sa rozvíja koncepcia obývačkových stien v horizontálnej línii. Charakteristické sú preňho police s hrúbkou 3 cm, s tromi možnými výškami odsadenia a vysoká flexibilita – systém sa dá zostaviť aj do zaujímavých asymetrických tvarov a možno ho doplniť zadnými panelmi v rôznych farbách, zásuvkovými modulmi, sklenenými posuvnými dverami a tiež špeciálnymi dverami so zabudovaným televízorom.

Ponúka teda nielen elegantný dizajn v duchu módnych trendov, ale nezabúda ani na praktické využitie. Nábytok Santarossa nájdete v novom showroome Ekoma design na Bajkalskej ulici v Bratislave, v budove Vetexu.

Kategória: Aktuality
Tagy: ekoma nábytok
Zdieľať článok

Diskusia