Nábytok pre chvíle oddychu

Nábytok pre chvíle oddychu

02. 09. 2009
Zdieľať

Exotický nábytok zo spletaného banánového listu je ideálnym zariadením na balkóny, terasy a vonkajšie posedenia. Kostru nábytku tvorí trvdé masívne drevo alebo pevný ratan, mäkký a pružný tvar je dotvorený výpletom z banánovníka. Farebné prevedenie […]

Exotický nábytok zo spletaného banánového listu je ideálnym zariadením na balkóny, terasy a vonkajšie posedenia. Kostru nábytku tvorí trvdé masívne drevo alebo pevný ratan, mäkký a pružný tvar je dotvorený výpletom z banánovníka. Farebné prevedenie je hnedé alebo bledohnedé. Voľne položené čalúnenie so snímateľnými poťahmi je veľmi praktické.


Nábytok pre chvíle oddychu

213797
Soravia

Predajňa PEKNÝ DOMOV ponúka celú škálu nábytku z banánovníka: rohové sedacie súpravy, kreslá, dvojkreslá, trojkreslá, konferenčné stolíky, jedálenské sety, tienidlá, skrinky, zostavy do predsiene a iné doplnky.

Ak túžite preniesť spomienky z ciest do exotických krajín aj do vášho domova, vyberte si tento spletaný nábytok do interiéru. Ručne zhotovené kúsky interiér nielen zútulnia, ale mu  dodajú aj punc originality.

Kompletnú ponuku nábytku zo spletaného banánového listu nájdete na www.pekny-domov.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: soravia
Zdieľať článok

Diskusia