Nábytok v štýle Dary Rolins

14. 12. 2011
Zdieľať

V decembri oficiálne vstúpila na náš trh spoločnosť By Dara Rolins s luxusnými značkami nábytku a bytových doplnkov byDara a detského nábytku kids byDara. Ich cieľom je ponúkať luxus a trendy za rozumné ceny – zaujímavý moderný nábytok od rôznych svetových výrobcov pritom vždy vyjadruje vkus a názory známej speváčky, ktorá je art directorkou značky.

Po roku úspešného fungovania na českom trhu sa firma rozhodla otvoriť showroom aj v Bratislave, na Bleduľovej ulici v Devínskej Novej Vsi, kde môžete vidieť a kúpiť časť z pomerne rozsiahlej kolekcie nábytku a doplnkov, zvyšok nájdete na stránke www.bydara.cz spolu s informáciami o novinkách, zľavách či akciách.


Nábytok v štýle Dary Rolins

1050498

Slávnostné otvorenie prvého slovenského showroomu byDara načasovali na symbolický dátum 1. 12. a spojili s charitatívnou akciou – keďže tento deň je medzinárodným dňom boja proti AIDS, zorganizovali zbierku darovaných predmetov od známych osobností a výťažok z ich predaja poputuje na účet slovenskej humanitárnej organizácie Magna Deti v núdzi (www.magna.sk), ktorá ich využije na pomoc deťom a ich rodinám v krízových oblastiach sveta, sužovaných chorobami, chudobou, vojnou či ekologickou devastáciou.


Nábytok v štýle Dary Rolins

1050501

Na webovej stránke spoločnosti byDara zistíte, aké predmety kto daroval, a možno medzi nimi nájdete aj originálny vianočný darček, ktorým nielen potešíte niekoho blízkeho, ale zároveň aj pomôžete dobrej veci. Do zbierky sa zatiaľ zapojili: speváčka Dara Rolins, herečka Táňa Pauhofová, moderátor Martin Pyco Rausch, rapper Rytmus, moderátorka Adela Banášová, spisovateľka Eva Evita Urbaníková, herečky Elena Podzámska a Karin Haydu, speváčka Zdenka Predná, moderátorka Alena Heribanová, spevák a skladateľ Tomi Popovič, speváčka Tina, herec Peter Marcin, režisér a choreograf Ján Ďurovčík, speváčka a herečka Nela Pocisková, choreograf a tanečník Laci Strike, tenistka Karin Habšudová-Cíleková, herec Viktor Horjan, moderátorka Jana Hospodárová a ďalší.


 

Kategória: Aktuality
Tagy: bydara rolins showroom
Zdieľať článok

Diskusia