Naozaj pevný cement

27. 04. 2017
Zdieľať

Osvedčený slovenský výrobca CEMMAC prináša v tomto roku novinku v podobe cementu s vyššími pevnosťami CLASSICCEM. Cement pevnostnej triedy 42,5N nahrádza pôvodný cement nižšej pevnostnej triedy (32,5R) a reaguje tak predovšetkým na požiadavky profesionálov na vysokú kvalitu pri dodržaní finančnej efektívnosti.

„Požiadavka vysokopevnostného cementu s normálnymi nábehovými pevnosťami prišla z radov predovšetkým profesionálnych zákazníkov. Sme radi, že sme dokázali veľmi rýchlo zareagovať na ich potreby a spolu s oddelením výroby  sme dokázali uviesť cement na trh v krátkom čase na začiatku stavebnej sezóny.“ hovorí obchodná riaditeľka spoločnosti Jana Pančíková. 


Naozaj pevný cement

1957357

Univerzálnosť CLASSICCEMu, jeho vysoké pevnosti a stabilná kvalita ho umožňuje použiť pre všetky typy betónov a mált v bytovej a občianskej výstavbe, a to aj na výrobu betónov vyšších pevnostných tried. Veľmi dobrá spracovateľnosť ho predurčuje na výrobu omietok a poterov a umožňuje dlhšiu manipuláciu pri ukladaní betónu. Vďaka mimoriadnej plasticite a dobrej čerpateľnosti je vhodný aj pre strojové spracovanie (strojové potery a omietky).


Naozaj pevný cement

1957355

Nový CLASSICCEM sa už predáva v partnerských stavebninách.

www.cemmac.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia