Naučme sa užívať si život

Naučme sa užívať si život

08. 03. 2006
Zdieľať

Málokto si môže dovoliť kúpiť byt alebo dom v hotovosti. Ak si ho nemôžete kúpiť naraz, využite ho ako zábezpeku hypotekárneho úveru. Aktuálne podmienky Tatra banky sú pritom veľmi atraktívne: hypotéka až do výšky 100% […]

Málokto si môže dovoliť kúpiť byt alebo dom v hotovosti. Ak si ho nemôžete kúpiť naraz, využite ho ako zábezpeku hypotekárneho úveru. Aktuálne podmienky Tatra banky sú pritom veľmi atraktívne: hypotéka až do výšky 100% založenej nehnuteľnosti, bezplatné odborné poradenstvo v ktorejkoľvek pobočke alebo v Centre bývaniaTB, odpadajú zbytočné papierovačky a pôžičku s úrokovou sadzbou od 4,65% vybavíte rýchlo. Peniaze z hypotéky možno čerpať už pri návrhu na vklad záložného práva do katastra. Ak za úver zakladáte byt v Bratislave, ohodnotenie bytu vykoná pracovník Tatra banky, ktorý vám ušetrí čas i peniaze.

A ak ste si už kúpili byt na hypotéku a potrebujete ešte zrekonštruovať kuchyňu či kúpeľňu, stačí sa rozhodnúť pre bezúčelový úver zabezpečený nehnuteľnosťou, tzv. americkú hypotéku. Môžete ho kombinovať s hypotékou a oba úvery čerpať pri zabezpečení tou istou nehnuteľnosťou.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia