Nová rýchla ochrana proti vode

17. 07. 2012
Zdieľať

Nová pružná hydroizolačná stierka Mapelastic AquaDefense. Jej použitie v priestoroch vystavených vlhku šetrí čas aj financie.

Hydroizolačná stierka Mapelastic Aquadefense  je určená na priame použitie, bez nutnosti predchádzajúceho ošetrenia podkladu penetračným náterom. Vďaka tejto pružnej hydroizolačnej membráne možno spoľahlivo ochrániť terasy, balkóny, kúpeľne, sprchovacie kúty a ďalšie priestory pred vodou a vlhkosťou.


Hydroizolačná stierka Mapelastic Aquadefense

Hydroizolačná stierka Mapelastic Aquadefense
Mapei

Výhodou Mapelastic Aquadefense je rýchlosť vysychania. Aplikuje sa vo dvoch vrstvách, pričom následné lepenie obkladových prvkov z keramiky, prírodného kameňa alebo sklenenej mozaiky je možné už po 4 hodinách od začiatku hydroizolačných prác (platí pri 23 °C a 50 % R.H.). Technologická prestávka medzi nanesením prvej a druhej vrstvy je pri vyššie uvedených podmienkach približne 60 minút. Minimálne technologické prestávky, jednoduchá aplikácia a s tým spojený rýchly postup prác eliminujú možnosť zatečenia vody do konštrukcie.

Ekonomické riešenie

Mapelastic AquaDefense predstavuje aj cenovo výhodné riešenie. Pred nanesením hydroizolačnej stierky nie je nevyhnutné aplikovať penetračný náter. Výrobok sa dodáva v 15 kg balení, čo spoľahlivo vystačí na zaizolovanie plochy s rozlohou 15 m2. Nespotrebovaný výrobok v originálnom balení možno vďaka jeho dlhodobo stálym vlastnostiam použiť aj neskôr, čím sa zabraňuje zbytočnému plytvaniu materiálu.

Viac užitočných informácií nájdete na www.mapei.sk  

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok

Diskusia