Nová technológia rekonštrukcie bytových jadier

Nová technológia rekonštrukcie bytových jadier

27. 04. 2007
Zdieľať

Firma Sindat, spol. s r. o., prichádza s novou technológiou rekonštrukcie bytových jadier prostredníctvom sendvičového systému Technistone Light. Základom je sendvičová doska z konglomerovaného kameňa Technistone ukotvená na oceľovej konštrukcii od firmy Knauf. Na ňu […]

Firma Sindat, spol. s r. o., prichádza s novou technológiou rekonštrukcie bytových jadier prostredníctvom sendvičového systému Technistone Light.


Základom je sendvičová doska z konglomerovaného kameňa Technistone ukotvená na oceľovej konštrukcii od firmy Knauf. Na ňu sa nalepí systém polyuretánu ako tepelná a zvuková izolácia, v ktorej sa vedú všetky inštalácie. Z vonkajšej strany sa celý systém zakryje interiérovou doskou Technistone Light alebo SolidStone Light či klasickým sadrokartónom. Ide o suchý proces výstavby, ktorý je menej náročný na čas.


Konglomerovaný kameň s konečnou povrchovou úpravou, spájaný bezškárovým systémom, ponúka ľahkú údržbu, dobré mechanické vlastnosti, odolnosť proti baktériám a špine a v neposlednom rade aj zaujímavý dizajn.
Viac informácií na stránkach www.technistonelight.cz, www.sindat.cz.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia