Nové kuchyne v troch sériách

Nové kuchyne v troch sériách

12. 07. 2010
Zdieľať

Na tlačovej konferencii vo svojom novom showroome predstavila spoločnosť INDECO nový projekt, ktorým vstupuje na trh kuchýň. S ohľadom na pretlak na trhu v segmente kuchýň bolo žiaduce pripraviť originálny koncept, preto priniesli hneď tri […]

Na tlačovej konferencii vo svojom novom showroome predstavila spoločnosť INDECO nový projekt, ktorým vstupuje na trh kuchýň. S ohľadom na pretlak na trhu v segmente kuchýň bolo žiaduce pripraviť originálny koncept, preto priniesli hneď tri série kuchýň: S, M a XL, pod ktorých dizajn sa podpísal mladý dizajnér Roman Vrtiška. Ako už aj ich názov napovedá, jedná sa o variácie od minimalistických až po veľkolepé a sofistikované.


Kuchyňa S je séria kuchýň určených predovšetkým do malých bytov, akými sú  napríklad „štartovacie bývanie“ alebo garsoniéry. Svoje uplatnenie nájdu určite aj v kanceláriách.  Ich hlavnými prednosťami sú malé rozmery a tiež možnosť úplne uzavrieť pracovnú plochu. Na minimálny priestor sa podarilo vtesnať plnohodnotnú kuchyňu so všetkými spotrebičmi a vytvoriť zároveň jednu z najmenších kuchýň na trhu. Môže v nej byť integrovaný aj malý jedálenský stôl, ktorý sa jednoducho vysunie spod pracovnej plochy. Kuchyňa je charakteristická jednoduchými líniami a sofistikovaným dizajnom.

Nové kuchyne v troch sériách

273827
Indeco


Nové kuchyne v troch sériách

273828
Indeco


Nové kuchyne v troch sériách

273829
IndecoKuchyňa M je séria určená majiteľom bytov strednej veľkosti a umožňuje  im maximálnu voľnosť pri výbere kombinácií materiálov a farieb. Pri tejto sérii dochádza k pomyselnej fúzii skríň a kuchýň, čím sa naplno využíva potenciál spoločnosti vyrábajúcej šatníkové skrine.


Kuchyňa XL je séria s decentnou formou, exkluzívnymi materiálmi, ostrými hranami a dôrazom na detail – jednoducho sú to kuchyne pre náročných. Ich forma a veľkosť odkazujú na potreby súčasného bývania, ako je priestrannosť, vzdušnosť a moderné ostrovčekové poňatie.


Súčasťou novej tváre a nového konceptu spoločnosti INDECo je aj projekt „Hodina s architektom, dizajnérom“. Jeho hlavným cieľom je poskytnúť verejnosti priestor na stretnutia s architektmi, dizajnérmi za účelom vzdelávania, odborného poradenstva, oddychu a relaxu. Táto nová forma odborno-vzdelávacej aktivity umožní laikom získať odborné informácie o zariadení interiéru, či len tak sa inšpirovať vedomosťami a nápadmi odborníkov.


ZDROJ: INDECO

Kategória: Aktuality
Tagy: indeco
Zdieľať článok

Diskusia