Novinka menom Hue

Novinka menom Hue

11. 12. 2018 Zdieľať

Bežné výhody LED žiariviek, akými sú šetrenie energie a tým pádom aj peňazí, sú dávno známe. Ich využitie je však vďaka celkovému pokroku v technológiách ešte širšie. Technológia Philips Hue prichádza s množstvom inovácií, ktoré umožňujú nastavovanie farby, intenzity a času rozsvecovania svetla niekoľkými dotykmi vo vašom telefóne, čím dodajú vášmu bývaniu úplne nový rozmer.

Všestranná geolokácia

Osvetlenie Philips Hue prináša do vášho bývania úplne novú úroveň pohodlia. Vďaka využitiu aplikácie Philips Hue sa svetlá rozsvietia vtedy, kedy prídete domov, aby bol váš príchod vždy maximálne komfortný. Nejde však o obyčajnú fotobunku. Váš príchod totiž systém svietidiel identifikuje na základe geolokácie, ktorú umožňuje prepojenie so smartfónom. Túto funkciu oceníte najmä v chladnejších mesiacoch, kedy odchádzate a prichádzate za tmy. Svetlá na záhradke a v predsieni vás privítajú doma, čo vám uľahčí napríklad nosenie nákupov alebo zamykanie. 


Novinka menom Hue

2307301
Philips

Domov v bezpečí

Táto funkcia nie je limitovaná na malé vzdialenosti, a preto môžete svoj domov chrániť, aj keď ste odcestovaní. Svetlá je možné rozsvietiť aj z pohodlia dovolenkového rezortu, a to podľa vášho uváženia. Vždy je však možné aj automatické rozsvecovanie, na ktoré ani nebudete musieť myslieť. Vďaka šikovnej aplikácii je možné nastaviť  istú náhodnosť, ktorá dodá celému procesu ešte väčšiu autenticitu. Jeden z režimov dokáže napodobniť blikanie televízie, takže bude navonok vyvolávať pocit „prítomnosti“ v domácnosti. To všetko zvyšuje bezpečnosť pred neželanými návštevníkmi. V takomto prípade je možné využiť aj funkciu štandardnej fotobunky – množstvu svetla sa každý zlodej radšej vyhne. 


Novinka menom Hue

Novinka menom Hue
Philips

Príjemnejšie prebúdzanie

Príjemným prvkom je aj funkcia Wake Up, ktorá u vás postupne rozsvecuje svetlá v čase, kedy sa potrebujete zobudiť. Vaše oči nezažijú nepríjemný šok, ktorý vás ráno čaká, keď zapnete bežnú žiarovku. Napokon, času na spánok nie je nikdy dosť, tak prečo si ho nespríjemniť. Večer zase oceníte režim Sunset to Sunrise, ktorý rozsvecuje svetlá v domácnosti vtedy, keď sa začne stmievať. 


Novinka menom Hue

Novinka menom Hue
Philips

Viac na www.philips.sk/hue

Kategória: Aktuality
Tagy: LED žiarovky osvetlenie
Zdieľať článok