Nový stavebný portál

Nový stavebný portál

17. 03. 2010
Zdieľať

Začiatkom marca bol oficiálne spustený interaktívny stavebný portál na adrese www.pomahamestavat.sk, ktorý pripravila spoločnosť Xella Slovensko, výrobca stavebného systému Ytong. Laici, domáci majstri a všetci tí, ktorí sa rozhodli stavať alebo rekonštruovať získajú novú možnosť zdieľať a vymieňať si názory ohľadom riešení svojich stavieb.

Cieľom a poslaním novej stránky je podávanie užitočných informácií súčasným a potenciálnym staviteľom, domácim majstrom, ale aj ostatnej či odbornej verejnosti z oblasti stavebníctva. Ide o jedinečnú informačnú a komunikačnú platformu na slovenskom trhu, kde sa ponúka priestor na diskusiu a výmenu skúseností spojených so stavbou.


„Sme radi, že vďaka tejto interaktívnej forme sa dostávame bližšie k našim zákazníkom, s ktorými môžeme viesť dialóg. Ako inovatívna spoločnosť chceme byť príkladom toho, ako byť aktívnejšími v internetovom prostredí. Cieľom je, aby sme sa stali otvoreným partnerom pre našich existujúcich či potenciálnych klientov,“ hovorí o novom portáli Albert Priehoda, marketingový riaditeľ Xella Slovensko.


Laici ale aj domáci majstri nájdu na Pomahamestavat.sk odborné články, video návody popisujúce správne použitie stavebných systémov Ytong alebo sa môžu sami podeliť o svoje príbehy a skúsenosti. Špeciálnou sekciou bude Poradňa, kde si môžu používatelia vymieňať svoje názory a skúsenosti. Odborné rady poskytnú aj poradcovia spoločnosti Xella Slovensko. Viac informácií nájdete na www.pomahamestavat.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: aktualita xella
Zdieľať článok

Diskusia