O pekáči a koreničkách

O pekáči a koreničkách

27. 10. 2005
Zdieľať

Ktorej gazdinke by sa v kuchyni nezišiel pekáč vhodný na pečenie husi, morky či kačice? Ak práve po takom túžite, v ponuke spoločnosti Fackelmann nájdete hlboký pekáč XXL s rozmermi 40 × 34 × 8 […]

Ktorej gazdinke by sa v kuchyni nezišiel pekáč vhodný na pečenie husi, morky či kačice? Ak práve po takom túžite, v ponuke spoločnosti Fackelmann nájdete hlboký pekáč XXL s rozmermi 40 × 34 × 8 cm. Je zhotovený z kvalitného plechu s povrchovou úpravou ETC – DIAMANT – EMAIL. Prednosťami tejto povrchovej úpravy sú vysoká tepelná odolnosť – až do 800 °C, možnosť krájania priamo v pekáči a tiež možnosť umývania v umývačke riadu.


O pekáči a koreničkách

33115

Spoločnosť Fackelmann prichádza na trh aj so zaujímavým stvárnením antikorových koreničiek. Keďže ide o magnetické koreničky, ich použitie je veľmi praktické a univerzálne. Vždy si môžete opticky skontrolovať množstvo a druh náplne. V domácnosti sa dajú využiť nielen na pochutiny, ale aj na špendlíky, pripináčiky a podobne. Koreničky sa dodávajú jednotlivo alebo v balení s magnetickou lištou.

Kategória: Aktuality
Tagy: kuchyňa
Zdieľať článok

Diskusia