Obchvat Bratislavy je online: www.d4r7.com

Obchvat Bratislavy je online: www.d4r7.com

23. 02. 2017
Zdieľať

Jeden z najväčších aktuálnych PPP projektov – Bratislavský obchvat D4R7 tento týždeň spustil oficiálnu stránku projektu D4R7.

Stránka d4r7.com prináša celkový sumár projektu D4R7 a množstvo zaujímavých funkcionalít pre jednoduché vyhľadávanie informácií súvisiacich s konkrétnymi úsekmi obchvatu. Široká verejnosť i obyvatelia dotknutých území tak získajú prístup k aktualitám týkajúcich sa výstavby D4R7, a zároveň prehľad voľných pracovných pozícií či ďalších možností spolupráce formou subdodávok. Súčasťou stránky je profil konzorcií zodpovedných za realizáciu projektu a ďalšie zaujímavé informácie. Projekt D4R7 môžete taktiež sledovať na sociálnych sieťach Facebook, LinkedIN, Twitter a Youtube.


Obchvat Bratislavy je online: www.d4r7.com

1922911


Obchvat Bratislavy je online: www.d4r7.com

1922909

​Projekt Diaľnice D4 a Rýchlostnej cesty R7 predpokladá vybudovanie južnej časti nultého obchvatu Bratislavy a časti južnej siete rýchlostných ciest spájajúcich západ a východ Slovenska. Projektovanie a výstavba 27km dlhej diaľnice (D4) a 32km dlhej rýchlostnej cesty bolo udelené konzorciu D4R7 Construction s.r.o., ktoré tvoria spoločnosti Ferrovial Agroman a PORR. 

www.d4r7.com ​

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia