Ochráňte prirodzenú krásu dreva

08. 12. 2011 Zdieľať

Drevo je živý materiál, vďaka čomu nám drevené povrchy dokážu sprostredkovať dotyk s prírodou a navodiť pocit pokoja a útulného domova. Vyžadujú si však správnu ochranu – na výber sú rôzne typy náterov, určené na použitie vonku aj vnútri.

Kým transparentné zachovávajú prirodzený vzhľad a štruktúru dreva, krycie, naopak, farebným filmom prekrývajú drevený povrch. Transparentné nátery – lazúry nájdete napríklad pod značkou Helios Bori. Na výber sú výrobky na vodnej báze: akrylový tmel, s ktorým možno opraviť defekty na dreve, impregnácia a lazúra určené na použitie v interiéri, ako aj výrobky na rozpúšťadlovej báze: tenkovrstvá lazúra, tenkovrstvá lazúra s biocidom, lazúrový lak a lazúrový lak UV extra. Lazúra, tenkovrstvá lazúra a lazúrový lak sú v ponuke v najžiadanejších odtieňoch, ďaľšie odtiene pripravia na želanie v predajniach s miešacím systémom Heliomix.

Ak potrebujete radu v súvislosti s použitím farieb a lakov značky Helios, môžete sa opýtať na telefónnom čísle 041/5177 100 alebo poslať otázku mailom na adresu helios@helios.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok