Piknik v tráve

Piknik v tráve

01. 01. 0001
Zdieľať

Leto – to nie sú len dovolenky, kúpanie, šport či prechádzky. V lete je veľmi príjemné aj stolovanie pod šírym nebom – či už pripravíte pre rodinu obyčajný piknik v tráve v rámci výletu, alebo zorganizujete voňavé grilovanie pre priateľov. Ak máte dom so záhradou, pripravte pre vašich blízkych originálnu a neodolateľnú záhradnú párty! To, že všetkým bude na čerstvom vzduchu výnimočne chutiť, je jasné. Ale nejde len o jedlo. Dôležitejšie je zabudnúť na každodenný stereotyp a zhon, na chvíľu sa zastaviť, vypnúť a nájsť si čas posedieť s priateľmi či rodinou. Veď o čom je život?


Piknik v tráve

47641


Piknik v tráve

47642
Dominik Vlaheko


Naberačky Charm z plastu, v ponuke sú vo viacerých farbách. Cena 39 Sk/súprava 2 ks. Predáva IKEA.

Mlynček na korenie Nipper z polypropylénového plastu a živicového porcelánu, s keramickým mlecím mechanizmom. Výška 13 cm. Cena 129 Sk. Predáva IKEA.

Piknik v tráve

47643
Dominik Vlaheko


Piknik v tráve

47644
Dominik Vlaheko


Termoska Hälsa s objemom 0,5 l, výškou 25,5 cm. Špeciálne nalievanie vrchnákom pomáha udržať vo fľaši teplo alebo chlad. Materiál: antikoro, pigmentovaná epoxidová prášková vrstva, silikónová guma, polypropylénový plast, ABS plast. Vhodná do umývačky riadu. Cena 149 Sk. Predáva IKEA.

Súprava zo SAN plastu Plast obsahuje misu na šalát, 6 hrnčekov a 6 tanierikov. Cena 399 Sk/súprava 13 ks. Letný sortiment len do vypredania zásob. Predáva IKEA.
Kategória: Aktuality
Tagy: piknik rx
Zdieľať článok

Diskusia