Ploty, ktoré zbližujú a skrášľujú

13. 07. 2015
Zdieľať

Ploty ani zďaleka nemusia slúžiť na izoláciu pred vonkajším svetom. Naopak, môžu byť prostriedkom na estetické stvárnenie bezpečnosti a vymedzenie hraníc pozemku, symbolom dobrých medzisusedských vzťahov, ale aj odolnosti voči poveternostným podmienkam, alebo úpravou svahovitého pozemku alebo záhrady. To všetko ideálne spĺňajú betónové ploty z tvárnic PREMAC, ktoré ponúkajú rozmanité funkčné použitie, ako aj širokú škálu atraktívneho dizajnu a farebnosti.

Portfólio spoločnosti PREMAC v oblasti betónových plotov má až neuveriteľnú pestrosť a záujemcovia si môžu splniť aj svoje najtajnejšie priania. Hladké aj štruktúrované, rustikálne aj moderné, úsporné i veľkorysé, na malý plôtik i plot, ktorý má až sochársky výraz. Samozrejme, vždy sú ponúkané v bohatej farebnosti, ktorá je úspešne odskúšaná referenciami zákazníkov, ale zároveň sleduje a nastoľuje nové módne trendy.

Tipy na oplotenie


Ploty, ktoré zbližujú a skrášľujú

1593573
Premac, spol. s r.o.

MACLIT – povrch upravený technológiou štiepaného betónu dodáva plotovým tvárniciam žulový vzhľad. Skosené hrany vytvárajú pohľadový raster pripomínajúci klasickú bosáž. Vyznačuje sa výnimočne pestrou farebnosťou, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta.

PREBLOK – plotové tvárnice, ktoré svojím povrchom a pohľadovou škárou, ako aj jednoduchou montážou vytvoria atraktívny plot alebo múr. Plné múry môžu tvoriť aj oporné svahové systémy v členitých terénoch, nenáročných na údržbu. V ponuke sú sivá a grafitová verzia, ktoré zohľadňujú ekonomickú stránku realizácie plotu.

CITY FLAIR – sú plotové tvárnice určené na exkluzívne stvárnenia. Ušľachtilý flair povrch, elegantné farby, rýchla výstavba – to sú vlastnosti plotového systému pre dom, dvor aj záhradu. Na bokoch tvárnic sú vytvorené perá a drážky, ktoré slúžia na prepojenie jednotlivých prvkov a umožňujú rýchlu výstavbu okrasných múrov alebo kompletného oplotenia pozemku.

Nechajte si poradiť

Neváhajte a pokojne sa obráťte na našich odborných poradcov. Poradenské dni Premac prebiehajú každý piatok od 8.00 do 17.00 hod až do konca októbra. V prípade záujmu o termín na výstavných plochách v Bratislave, vo Zvolene a v Košiciach nás stačí kontaktovať.

Bližšie informácie a množstvo inšpirácií nájdete na www.premac.sk.

Kategória: Aktuality Materiály
Tagy: ploty stavebný materiál
Zdieľať článok

Diskusia