Po kozub do Romotopu

Po kozub do Romotopu

01. 10. 2009
Zdieľať

Záujem o kozuby stále narastá. Dôvodom je ich vysoká kvalita a predovšetkým neustále sa zlepšujúce „schopnosti“ moderných kozubov. Aby váš výber bol správny a vynaložené prostriedky skutočne dobre investované, treba voliť predovšetkým kvalitného výrobcu, ktorý […]

Záujem o kozuby stále narastá. Dôvodom je ich vysoká kvalita a predovšetkým neustále sa zlepšujúce „schopnosti“ moderných kozubov. Aby váš výber bol správny a vynaložené prostriedky skutočne dobre investované, treba voliť predovšetkým kvalitného výrobcu, ktorý pre vás bude zárukou tých najlepších technologických i designových trendov. Firma Romotop s medzinárodným renomé a jej široká typová ponuka preto patrí k vašej správnej voľbe.

Pri výbere kozuba sa rozhodujeme podľa toho, ako vyzerá, na čo je takpovediac odborník a aké výhody a záruky ponúka užívateľom. O jeho kvalite vypovedá predovšetkým to, z akého materiálu je vyrobený a akou technológiou. Kozuby od firmy Romotop vznikajú na úplne robotizovaných linkách jedného z najmodernejších výrobných závodov v Európe. Kvalitu teda zaručuje špičková technológia spracovania i využitia súčasných vedeckých poznatkov.

O kozuboch značky Romotop môžeme povedať, že preberajú rad funkcií, ktoré ešte donedávna boli doménou kozubov vybavených drahými kozubovými vložkami. Bežný je napríklad centrálny prívod vzduchu (CPV), ktorý zaisťuje stály dostatok kyslíku v miestnosti aj bez priameho vetrania. Pôžitok rovnaký ako pri posedení pri kozube prinášajú aj veľké sklenené plochy dvierok kozuba, ktoré si vďaka originálnej konštrukcii zachovávajú vždy čisté sklo. V ponuke niekoľkých desiatok modelov viacej ako pätnástich typových radov nechýbajú ani kozuby s teplovodným výmenníkom na prípravu teplej vody. Kozuby firmy Romotop nie sú len synonymom technickej vyspelosti. Táto značka dnes na európskom trhu spoluvytvára aj trendy v oblasti moderného designu. Svedčí o tom rad prestížnych medzinárodných ocenení aj desiatky modelov, ktoré s ľahkosťou a príznačnou eleganciou kombinujú tvarovo čisté línie s krásou prírodného kameňa, keramiky a skla. Široká ponuka rôznych modelových radov uspokojí každé želanie. Pamätajme na milovníkov rustikálneho koloritu, rovnako ako na záujemcov o supermoderný minimalistický design.

ROMOTOP, spol. s r. o.
Komenského 325
742 01 Suchdol nad Odrou
tel.: +420 556 770 975, fax: +420 556 770 912
e-mail: info@romotop.cz
www.romotop.cz

Kategória: Aktuality
Tagy: PR článok romotop
Zdieľať článok

Diskusia