Pomsta Sherlockovi Holmesovi

Pomsta Sherlockovi Holmesovi

08. 09. 2006
Zdieľať

Vyhýbali ste sa spotrebičom s moderným dizajnom len preto, lebo vám naháňala hrôzu predstava, ako z ich lesklého kovového povrchu stále dookola čistíte odtlačky prstov? Prestaňte sa báť! Na spotrebičoch Teka by odtlačky nenašiel ani […]

Vyhýbali ste sa spotrebičom s moderným dizajnom len preto, lebo vám naháňala hrôzu predstava, ako z ich lesklého kovového povrchu stále dookola čistíte odtlačky prstov? Prestaňte sa báť! Na spotrebičoch Teka by odtlačky nenašiel ani sám Sherlock Holmes. Multifunkčná rúra HK 800 sa štandardne ponúka s povrchom, na ktorom neostávajú odtlačky, na vnútorných stenách rúry je ľahko čistiteľný smalt. Rúra má objem 46 litrov a poskytuje 10 programov na prípravu pokrmov, piecť v nej môžete na troch úrovniach a plechy sa vysúvajú na teleskopickom vedení. K štandardnému vybaveniu patrí aj digitálny dotykový ovládací panel.


Multifunkčnej rúre robí spoločnosť elektronická mikrovlnná rúra MW 32 BIS, rovnako bez hrozby odtlačkov na povrchu. Rúra s objemom 32 litrov ponúka 6 úrovní mikrovlnného ohrevu a automatické nastavovanie rozmrazovania podľa hmotnosti potravín a času.

Kategória: Aktuality
Tagy: aktualteka rúra
Zdieľať článok

Diskusia