Postav dom s Leierom a ušetri!

Postav dom s Leierom a ušetri!

11. 09. 2013 Zdieľať

Výstavba, či rekonštrukcia domu je po každej stránke náročná investícia. Výberom jedného spoločného dodávateľa však možno efektívne ušetriť. Úspora bude v konečnom dôsledku nielen finančná, ale i časová.

Pod jednou strechou 

Reč tentokrát nie je priamo o stavebnom projekte, ale o stavebných materiáloch a ich dodávateľoch. Bez  materiálu sa nezaobíde žiadna stavba, ani rekonštrukcia, preto na jeho výbere stojí a padá celý projekt. Mať šťastnú ruku na výber nemusí byť vecou náhody. Spoľahlivého dodávateľa definujú predovšetkým spokojní klienti a kvalitné produkty. Pridanou hodnotou však môže byť aj promptnosť dodávok, šírka sortimentu a schopnosť reagovať na rozmanité požiadavky klienta v závislosti od realizovaného projektu. Poskytnúť takúto hodnotu a vidieť parciálne časti stavby v širších súvislostiach dokáže parter so skúsenosťami z kompletnej výstavby. Takýmito prednosťami disponuje spoločnosť Leier Baustoffe SK s.r.o. ponúkajúca kompletný sortiment stavebných materiálov pre hrubú stavbu od pivnice až po komín vrátane exteriérových prvkov, napríklad na dotvorenie záhrad. Zákazník tak získava materiál vrátene odborného poradenstva takpovediac pod jednou strechou, čím nadobúda aj významné časové úspory, pri zabezpečení overenej kvality a plnom rešpektovaní charakteru stavby. Výberom dodávateľa kompletného materiálu sa navyše vo významnej miere eliminuje riziko spojené s nesúladom jednotlivých stavebných komponentov.


Postav dom s Leierom a ušetri!

Postav dom s Leierom a ušetri!
Leier Baustoffe SK, s. r. o.

Zľava komplet na celý dom

Výstavba domu s Leierom môže okrem vyššie spomenutých výhod šetriť aj zákazníkovu peňaženku. Ako? Výberom produktov z aktuálnej akcie. Vďaka širokému portfóliu, spoločnosť dokáže zákazníkovi poskytnúť bezkonkurenčnú zľavu a to nielen na jednotlivé produkty, ale v podstate na celý dom. To sa pochopiteľne pozitívne odzrkadlí na úsporách v rozpočte klienta.

Vyberáme z aktuálnej akcie 

Hrubá stavba:
•  Pálená tehla LEIERTHERM® 
–  Tradičný ekologicky nezávadný murovací materiál používaný pri výstavbe nosných obvodových a vnútorných stien. Vyznačuje sa svojou dlhou životnosťou, výborne akumuluje teplo a vytvára pre obyvateľov domu ideálnu klímu.

•  Durisolové tvarovky pre nízkoenergetické domy
–  Ideálna voľba pre nízkoenergetické stavby. Základnou surovinou je prirodzene obnoviteľný zdroj – drevná štiepka. Výplňový betón akumuluje teplo a zároveň zabezpečí statiku celej stavby. 

•  Keramické predpäté preklady
–  Používajú sa pri preklenutí otvorov v nosných a nenosných stenách, kde je potrebná vyššia zaťažiteľnosť. 

•  Komíny Leier
–  Leier ponúka najlepšie riešenie jedno – resp. dvojprieduchového komína pri akomkoľvek type paliva: zemný plyn, drevo, uhlie, brikety, pelety alebo biomasa. 
–  Na všetky typy montovaných komínových systémov Leier sa vzťahuje 33-ročná záruka. Komínovým systémom Leier si užívateľ volí optimálnu funkčnosť spoľahlivosť a bezpečnosť garantovanú využitím najmodernejšej technológie. 

 

Jesenná súťaž o bicykel na elektropohon!

Pre všetkých zákazníkov spoločnosť pripravila súťaž až o tri elektrobicykle Leier Eco Line. Zúčastniť sa jej môže každý zákazník, ktorý si od 1.9.2013 do 31.10.2013 zakúpi výrobky Leier v hodnote min. 500 Eur bez DPH. Zákazník sa do súťaže zapojí vyplnením zlosovacieho kupónu, ktorý nájde vo všetkých predajniach partnerských stavebnín a jeho zaslaním spolu s kópiou účtovného dokladu preukazujúceho nákup tovaru (napr. pokladničný blok).


Jesenná súťaž o bicykel na elektropohon!

Jesenná súťaž o bicykel na elektropohon!

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok