Pranie s extra 10-ročnou zárukou

Pranie s extra 10-ročnou zárukou

01. 12. 2016
Zdieľať

Výkonné práčky gorenje s technológiou SensoCARE a invertorovým motorom PowerDrive sú zárukou bezchybného vzhľadu oblečenia. Vďaka ich vysokej kvalite môžete teraz získať k bežnej zákonnej záruke garanciu ešte ďalších 10 rokov.

Práčky gorenje SensoCARE sa vyznačujú mimoriadnou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou, úspornou prevádzkou a šetrnou starostlivosťou o najrôznejšie druhy materiálov. Technológia SensoCARE vždy zabezpečí optimálnu kombináciu teploty, množstva vody, času a rýchlosti odstredenia. StainExpert zameraný na škvrny bez väčšej námahy odstráni najčastejšie typy odolných škvŕn: ovocie, organické škvrny, víno a kávu. 

Práčky gorenje SensoCARE sú konštruované tak, aby vydržali. Gorenje sa preto rozhodlo ponúknuť predĺženie záruky na motor s inovatívnou technológiou Powerdrive v týchto práčkach. Podmienkou pre získanie dodatočnej až 10 ročnej záruky je registrácia vybranej práčky na www.gorenje.sk do 8 týždňov od zakúpenia. Doplnková záručná lehota následne začne plynúť prvý deň po uplynutí zákonnej záručnej lehoty.

www.gorenje.sk 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia