Praním proti alergénom

Praním proti alergénom

17. 08. 2009
Zdieľať

Jedna z posledných noviniek LG – práčka so systémom Steam Wash, sa stala postrachom všetkých alergénov. Dva najnovšie modely LG F1403TDS6 a LG F1409TDS perú parou, ktorá okrem špiny a nečistôt zbaví bielizeň aj škodlivých […]

Jedna z posledných noviniek LG – práčka so systémom Steam Wash, sa stala postrachom všetkých alergénov. Dva najnovšie modely LG F1403TDS6 a LG F1409TDS perú parou, ktorá okrem špiny a nečistôt zbaví bielizeň aj škodlivých alergénov. Moderný spôsob starostlivosti o bielizeň ocenila aj Britská nadácia pre alergikov, ktorej logo zdobí každú z týchto práčok. Pranie v nich je vďaka jemným časticiam účinkom pary omnoho šetrnejšie a účinnejšie. Ďalšou z výhod práčok LG je desaťročná záruka na tichý motor Direct Drive.

LG Direct Drive zároveň znižuje spotrebu vody – pri objeme 8 kg bielizne až o 29 %, vďaka čomu sú tieto práčky šetrné nielen k bielizni, ale aj k životnému prostrediu. Parné práčky LG, zaradené do kategórie A++, patria medzi najúspornejšie spotrebiče, čo iste ocení aj vaša peňaženka.

Viac sa dozviete na www.lge.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: lg práčka
Zdieľať článok

Diskusia