Prestížna cena pre In.Home

Prestížna cena pre In.Home

22. 02. 2007
Zdieľať

Posledný dizajnérsky projekt spoločnosti Whirlpool Europe nazvaný In.Home si koncom minulého roka získal nielen pozornosť španielskej tlače a zahraničných médií v rámci svojej účasti na jednej z najprestížnejších expozícií dizajnu interiérov v Európe, výstave Casa […]

Posledný dizajnérsky projekt spoločnosti Whirlpool Europe nazvaný In.Home si koncom minulého roka získal nielen pozornosť španielskej tlače a zahraničných médií v rámci svojej účasti na jednej z najprestížnejších expozícií dizajnu interiérov v Európe, výstave Casa Decor 2006 v Barcelone. Dostal i prestížne ocenenie medzinárodného fóra dizajnu iF Product Design Award 2007. Jedným z kritérií na získanie tejto ceny bola aj otázka, či je projekt In.Home schopný presadiť sa v konkurenčnom medzinárodnom prostredí.

Webové stránky medzinárodného fóra iF so sídlom v Hannoveri sú vďaka niekoľkým miliónom návštev ročne jednou z najobľúbenejších platforiem pre dizajn na internete. Každý z držiteľov tohto ocenenia bude na stránkach prezentovaný neobmedzene dlhý čas.

Kategória: Aktuality
Tagy: aktualwhirlpool
Zdieľať článok

Diskusia