Príslušenstvo zadarmo

Príslušenstvo zadarmo

05. 11. 2009
Zdieľať

K tepelným čerpadlám, ventilačným jednotkám a solárnym systémom značky Stiebel Eltron teraz dostanete príslušenstvo zadarmo. Vybrať si môžete:– Akumulačné zásobníky vykurovacej vody s objemom 100, 200 a 400 litrov, ktoré významne zlepšujú funkčnosť vykurovacej sústavy […]

K tepelným čerpadlám, ventilačným jednotkám a solárnym systémom značky Stiebel Eltron teraz dostanete príslušenstvo zadarmo. Vybrať si môžete:
– Akumulačné zásobníky vykurovacej vody s objemom 100, 200 a 400 litrov, ktoré významne zlepšujú funkčnosť vykurovacej sústavy s tepelným čerpadlom, zvyšujú komfort, znižujú prevádzkové náklady a predlžujú životnosť tepelného čerpadla.
– Stacionárne zásobníky teplej vody s vnútornými rúrkovými výmenníkmi a vnútorným povrchom z vysoko kvalitného smaltu, za ktorý dostal Stiebel Eltron certifikát IAAA.
– Plochý slnečný kolektor s absorpčnou plochou 2,41 m2. Dva takéto kolektory v spojení s jednotkou LWZ 303/403 SOL zaistia v rodinnom dome až 30 percentnú úsporu energie na vykurovanie a prípravu teplej vody.

Akcia potrvá do konca tohto roka.

Viac na www.tatramat.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: tatramat
Zdieľať článok

Diskusia