Revolúcia v príprave kávy

19. 12. 2011 Zdieľať

Kávové špeciality Jacobs Krönung aj vynikajúcu horúcu čokoládu Milka si teraz môžete pripraviť sami doma. Stačí len stlačiť jedno tlačidlo na plnoautomatickom kávovare TASSIMO značky Bosch s exkluzívnymi náplňami Jacobs Krönung.

Vďala unikátnej technológii nie je treba nič nastavovať, každá náplň je označená čiarovými kódmi, ktoré kávovar TASSIMO rozpozná a sám dokáže zvoliť presný postup prípravy, potrebné množstvo vody, čas sparenia aj teplotu. Tajomstvo prípravy tej najlepšej kávy je schované vo vnútri. Kapsuly sú navyše navrhnuté tak, aby základ kávových špecialít vydržal vždy čerstvý a vy ste mohli mať pri sebe doma zásobu na každú príležitosť.

Za skvelou kávou už teda nebudete musieť chodiť do vyhlásenej kaviarne. Môžete pozvať svojich priateľov k sebe domov a pripraviť im najrôznejšie kávové špeciality. A aká je vaša obľúbená? Hodvábne Latté Macchiato, nadýchané cappuccino, chuťovo výrazné a povzbudzujúce espresso alebo si radšej dáte horúcu čokoládu Milka? Vyberte si podľa nálady, stačí len vložiť kapsulu, stlačiť tlačidlo a vychutnať si svoju obľúbenú špecialitu.


Revolúcia v príprave kávy

1046846

Cena T40 = 139,90 EUR

 

Výhercovia súťaže o 5 kávovarov TASSIMO z časopisu Môj dom 11-12/2011:

Darina BLAHOVA   Trnava
Jana PRECECHTELOVA   Bratislava     
Peter SLOVAK   Bratislava     
Jana KVIETKOVA   Cierny Balog
Stefan Misicko   Senec

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme!

 

Kategória: Aktuality
Tagy: Tassimo
Zdieľať článok