Samsung pripravil filmové leto

21. 06. 2017 Zdieľať

Pri kúpe vybraných TV alebo Blu-ray prehrávačov Samsung zákazníci získajú až 10 titulov podľa vlastného výberu na 4K UHD blu-ray diskoch.

Samsung Electronics Czech and Slovak pripravil skvelé filmové leto v podobe špeciálneho bonusu. Pri nákupe vybraného Premium Ultra HD televízora, QLED televízora alebo UHD Blu-ray prehrávača Samsung si záujemcovia môžu vybrať až 10 filmových titulov na 4K UHD blu-ray diskoch podľa druhu zariadenia. Vďaka tomu, že televízory Samsung reprodukujú obraz v 4K a vo vysokom HDR, vyznejú filmy presne tak, ako tvorca zamýšľal. Pre uplatnenie bonusu je potrebné sa zaregistrovať do 14 dní od nákupu, najneskôr však do 3. septembra 2017, vypísať model a výrobné číslo (S/N) zakúpeného produktu a nahrať faktúru alebo pokladničný blok a fotografiu štítku z produktu s výrobným číslom (S/N).


Samsung pripravil filmové leto

Samsung pripravil filmové leto
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Bonusová akcia platí u vybraných partnerských predajcov od 12. júna 2017 do 3. septembra 2017 pre prvých 1440 registrovaných produktov. Disky bude zasielať spoločnosť Bontonfilm na adresu uvedenú v registračnom formulári.

Premium Ultra HD televízory Samsung sú charakteristické elegantným spracovaním, ktoré dokonale splynie s každým interiérom, a to vrátane čistej zadnej strany. K dispozícii sú ploché aj zakrivené varianty. Disponujú technológiami ako HDR1000 pre maximálny jas, dynamickým vyobrazením farieb Dynamic Crystal Colour a antireflexnou vrstvou Ultra Black, ktorá pohlcuje okolité odrazy svetla a pomáha k dokonalému kontrastu. Súčasťou balenia je aj inteligentný diaľkový ovládač One Remote, s ktorým máte pod kontrolou všetky pripojené zariadenia.


Samsung pripravil filmové leto

Samsung pripravil filmové leto
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Kľúčom k perfektnému zobrazeniu a dokonalým farbám televízorov QLED je inovatívna technológia Quantum Dot. Jej základom sú anorganické kryštály z kovových materiálov, ktoré svojou stálosťou zaručujú nielen dlhú životnosť, ale najmä presné určenie farieb. Vďaka tomu televízory QLED ako jediné zobrazia 100% objem farieb, tzn. všetky farby viditeľného spektra pri všetkých úrovniach jasu obrazovky.

Zoznam parametrov produktov Samsung, na ktoré platí zľava pri ich kúpe, nájdete tu.

Zoznam odporúčaných predajní

 Alza.sk

 IRDistribution, a.s.

 Andrea Shop (Dunajská Streda, Šala, Šamorín)

 Krajčík Elektro – Juraj Krajčík

 Andreashop.sk

 Mall.sk

 ASBIS SK SPOL. S R.O.

 Marta Branovská – ELDOM (OD JEDNOTA)

 DATART INTERNATIONAL, a.s.

 MIKROMEDIA s.r.o.

 DOMOSS TECHNIKA, a.s.

 MOPOS – Miroslav Bušo

 Elektro JaDa s.r.o.

 NAY a.s.

 ELEKTRO PLAY

 OKAY

 ElektroLV s.r.o.

 Ondrej Šeben – ŠEKO SHOP

 ELKA – Kaplan

 ORAVA RETAIL

 ELSATEX

 Planeo Elektro

 EURONICS Prievidza, s.r.o.

 PLAY Electronics, s. r. o.

 Euronics SK a.s.

 RECALL ELECTRONICS

 Fast Plus, spol. s r.o.

 Róbert Mihálik ELEKTROMAX

 FLOYDCOM, S.R.O.

 Rudolf Katriňák – ELEKTRO ASTRA

 František Majtán – EURONICS TPD

 Samsung Galeria (Bratislava – Central, Bory)

 Hej.sk

 Snycentrum.sk

 I C E, s. r. o

 T4H s.r.o.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok