SodaStream pre UNICEF

02. 11. 2011 Zdieľať

Od 14. októbra 2011 sú značka SodaStream a Slovenský výbor pre UNICEF partnermi. Spolupracovať začali dve silné značky, ktoré majú spoločný cieľ - riešiť problémy v rozvojových krajinách.

„Naša spolupráca je prirodzeným vyústením snahy značky SodaStream o zlepšovanie podmienok života v rozvojových krajinách. Začíname poskytnutím produktov do súťaží, ktoré organizuje UNICEF Slovensko a vzájomnou komunikáciou loga, ale do budúcnosti plánujeme rozšírenie spolupráce,“ povedal Attila Forgon, produktový manažér SodaStream na Slovensku. Aktuálne SodaStream poskytne výrobky do online súťaží UNICEF Slovensko.

„Chcel by som sa poďakovať značke Sodastream. Darovaním produktov SodaStream pre potreby kancelárií UNICEF sa pripojíme k ochrane životného prostredia a k hnutiu Svet bez plastových fliaš. Okrem toho spoločnosť svojim darom podporí naše aktivity v oblasti získavania pravidelných prispievateľov v online prostredí, za čo im veľmi ďakujeme ,“ povedal Miroslav Kaňa, výkonný riaditeľ Slovenského výboru pre UNICEF.

Podpora spoločnosti SodaStream formou venovania produktov do súťaží UNICEF Slovensko významne prispeje k aktivitám zameraným na získavanie pravidelných prispievateľov „Priateľov detí UNICEF“. „Priatelia detí UNICEF“ svojím každomesačným dobrovoľným príspevkom umožňujú deťom vo svete prežiť plnohodnotnejšie detstvo. Pravidelne, mesačne už takto pomáha deťom v rozvojových krajinách viac ako 4100 Slovákov. „Priateľom detí UNICEF“ sa môže stať každý, kto chce zmysluplne pomáhať deťom. Stačí sa zaregistrovať na www.priateliadeti.sk a zvoliť si výšku pravidelného príspevku.

Kategória: Aktuality
Tagy: Sodastream
Zdieľať článok