Solárna energia „naživo“

15. 05. 2009 Zdieľať

Ekologické využívanie energií je v dnešnej dobe priam nevyhnutnosťou. Spája v sebe šetrenie nemalých financií a nutnú ochranu životného prostredia pre budúce generácie. Solárna energia má v tomto smere veľký potenciál. Ten môžete začať hneď veľmi výhodne využívať kúpou solárnej strechy. Viete ako na to? Máme pre vás úžasnú pomôcku, vďaka ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie na to, aby ste solárnu energiu vo svojom rodinnom dome využívali čo najoptimálnejšie a najekonomickejšie. Nová stránka www.bramacsolar.sk bude pre vás v tomto smere najlepším sprievodcom.

Solárna energia „naživo“
Solárne strechy sú na Slovensku ešte stále akousi novinkou. Z tohto dôvodu chceme najväčšiu pozornosť upriamiť na sekciu NAŽIVO. Tá je najnázornejšou ukážkou toho, ako vaša strecha transformuje solárne žiarenie v reálnu energiu na okamžitú prevádzku vášho domu. Údaje do sekcie prichádzajú na stránku reálne v konkrétnom momente cez monitorovacie zariadenia, ktoré sú namontované v dome so Solárnou strechou Bramac. Rodinný dom sa nachádza v Žiranoch, na ktorého streche je použitý solárny kolektor BSK4. Názorné zobrazenie celého solárneho mechanizmu vám jednoduchou formou vysvetľuje, ako to celé funguje – od kolektora až po kotol. Animácia súčasne vysvetľuje, ako solárna energia šetrí vaše financie a čas v jednotlivých miestnostiach domu.

Čo všetko ešte na stránke www.bramacsolar.sk nájdete
Úvodná sekcia SOLÁRNA ENERGIA vám sprostredkuje množstvo zaujímavých informácií o slnečnej energii všeobecne – ako dopadá na našu planétu, koľko jej máme k dispozícii, ako sa mení slnečné žiarenie počas roka, koľko ho máme u nás na Slovensku a ako ho môžeme v jednotlivých regiónoch najefektívnejšie využiť. Sekcia O PRODUKTE informuje o všetkých podstatných výhodách Solárnej strechy Bramac. Súčasne, obsahuje formulár, na základe vyplnenia ktorého dostane zákazník bezplatne bližšie informácie o tom, ako môže šetriť a optimálne využiť solárny systém Bramac na prevádzku svojho rodinného domu. Ďalšie podrobnosti k Solárnej streche Bramac sa nachádzajú v sekcii ZOSTAVY A CENY. Sekcia GALÉRIA je inšpiráciou, ako esteticky je možné zakomponovať solárny systém do strechy.

Stránka www.bramacsolar.sk prirodzene obsahuje všetky dôležité kontakty na bezplatné poradenstvo či kalkuláciu, ako aj ďalšie podporné materiály, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie.

Kategória: Aktuality
Tagy: solárna energia
Zdieľať článok