Spočítajte si, koľko ušetríte

Spočítajte si, koľko ušetríte

14. 08. 2009
Zdieľať

Peniaze vyčlenené vládou na zatepľovanie by mohli aspoň čiastočne vykompenzovať prudký nárast cien energií za posledné roky. Štátna pôžička pokryje až 80 % nákladov na zateplenie a žiadať o ňu môžu tak spoločenstvá vlastníkov bytov, […]

Peniaze vyčlenené vládou na zatepľovanie by mohli aspoň čiastočne vykompenzovať prudký nárast cien energií za posledné roky. Štátna pôžička pokryje až 80 % nákladov na zateplenie a žiadať o ňu môžu tak spoločenstvá vlastníkov bytov, ako aj majitelia súkromných rodinných domov (maximálna doba splatnosti pri 1% úroku je 20 rokov). „Investovať do rekonštrukcie domu sa oplatí, pretože z dlhoročných skúseností vieme, že správnym zateplením starších stavieb je možné ušetriť až 50 % nákladov na vykurovanie. To znamená stovky eur ročne,“ vysvetľuje Robert Trgiňa, obchodný riaditeľ spoločnosti Rockwool na Slovensku. Ak si v období do 30. júla 2009 kúpite izolácie z ponuky spoločnosti Rockwool – Frontrock Max E, Steprock ND či Airrock LD (min. 10 kusov celých balíkov z jedného druhu) – máte šancu vyhrať jeden z 20 skútrov Vespa.

Viac informácií o súťaži i novinkách v ponuke izolačných materiálov nájdete na novej stránke www.zacnitesetrit.sk. Pomocou jednoduchej kalkulačky tu tiež ľahko zistíte, akú spotrebu energie má váš byt a vďaka prehľadnej farebnej stupnici poľahky navrhnete vhodnú hrúbku zateplenia fasády či podkrovia.

Kategória: Aktuality
Tagy: rockwool
Zdieľať článok

Diskusia