Stála teplota vody v sprche

Stála teplota vody v sprche

07. 10. 2011 Zdieľať

Ako dlho trvá, kým sa vám podarí nastaviť si v sprche príjemnú teplotu vody? A zatiaľ tečie studená alebo horúca a tečie a tečie... Nepríjemné aj neekonomické.

 

Riešením môže byť nová termostatická sprchová batéria RAVAK. Dokáže totiž vyrovnávať teplotu vody, takže zo sprchy už chvíľu po pustení tečie presne taká, akú chcete. Termostat vie vyvážiť aj výkyvy tlaku v potrubí a teplota vody sa nezmení, ani keď ju počas sprchovania niekoľkokrát zastavíte. Už vám tak nebude hroziť ľadová sprcha, ak niekto začne v kuchyni umývať riady, ani sa neobaríte, keď medzitým niekto spláchne. Termostatická batéria RAVAK v klasickom nástennom vyhotovení sa dá nainštalovať kedykoľvek, aj bez zasekávania do steny. Ak má vaša stará batéria požadovaný rozstup 150 mm, stačí ju odmontovať a za termostatickú ju vymeníte za pár minút.

Viac na www.ravak.sk.

 

Termostatickou batériou si môžete zvýšiť komfort pri sprchovaní a zároveň znížiť účty za vodu aj jej ohrev. Na jednej strane je ventil, ktorý ovláda prietok vody, na druhej termostatická kartuša, ktorá reguluje jej teplotu. Používa na to najefektívnejšiu a najrýchlejšiu dostupnú technológiu vysoko rozťažného vosku – ten sa v závislosti od teploty rozťahuje alebo zmršťuje, a upravuje tak teplotu vody v najkratšom možnom čase.

Cena: 165 € s DPH.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok