Staň sa dizajnérom značky BUFFI

26. 10. 2005
Zdieľať

Súťaž „Staň sa dizajnérom značky BUFFI“ ponúka priestor pre vašu fantáziu. Zábavnou formou môžete súťažiť o najlepšiu dizajnovú potlač na relaxačných vakoch značky BUFFI. Návrh môže mať ľubovoľné motívy, ktoré existujú len vo vašej predstavivosti […]

Súťaž „Staň sa dizajnérom značky BUFFI“ ponúka priestor pre vašu fantáziu. Zábavnou formou môžete súťažiť o najlepšiu dizajnovú potlač na relaxačných vakoch značky BUFFI. Návrh môže mať ľubovoľné motívy, ktoré existujú len vo vašej predstavivosti alebo s ktorými denne prichádzate do kontaktu. Zachované musia zostať len rozmery a farebná paleta, v ktorej sa relaxačné vaky vyrábajú. Do súťaže budú zaradené návrhy potlače na produkty GIGA, MIDI a MINI. Víťaz súťaže získa výrobok BUFFI s potlačou svojho návrhu a víkendový pobyt pre dve osoby v Banskej Štiavnici. Druhý v poradí bude ocenený produktom BUFFI MINI. Výrobca si vyhradzuje právo rokovať s víťazom súťaže o zakúpení autorských práv na ďalšie používanie.

Vaše návrhy nám posielajte do 7. novembra 2005 na adresu: Credit Control a. s., Páričkova 18, 821 01 Bratislava. Bližšie informácie o výrobkoch značky BUFFI nájdete na www.buffi.se alebo www.abcinterier.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: buffi
Zdieľať článok

Diskusia