Stavte na najúspešnejšiu

31. 05. 2016
Zdieľať

Hľadáte do kúpeľne osvedčenú batériu a ešte aj v modernom dizajne? Stavte na modely zo série Chrome, ktorá je vďaka tisíckam spokojných zákazníkov dlhodobo najpredávanejším radom batérií značky RAVAK.

Z pestrej série batérií zahŕňajúcej celkovo desať rôznych modelov je najpredávanejšia umývadlová stojanová batéria bez výpustu (CR 012) a unikátne riešená vaňová batéria s výklopným ramienko (CR 022). Tá je vo svojej obľúbenosti dokonca na rovnakej úrovni ako umývadlový model, čo je vzhľadom na typickú situáciu v kúpeľniach pozoruhodné. Aj keď zákazníci objednávajú pre jednu bytovú jednotku často i viac umývadlových batérií, vaňovú potrebujú spravidla len jednu. Aj tak však  predaje vaňových batérií vykazujú takmer rovnaké úspechy ako pri umývadlových modeloch.


Stavte na najúspešnejšiu

1773903
RAVAK Slovakia spol. s.r.o.

Stojanová umývadlová batéria Chrome je rozpoznateľná podľa tvaru oválu, ktorý je charakteristický pre celý kúpeľňový koncept. Ľahko sa ovláda a používateľský komfort zvyšuje ešte i flexibilný perlátor nastaviteľný vždy presne na odtok tak, aby z umývadla zbytočne nestriekala voda. Teraz ju ponúkame aj v predĺženej výške 310 mm, lepšie sa tak hodí i na napúšťanie vysokých nádob alebo k rozmerným umývadlám. Cena 3 190 Kč.


Stavte na najúspešnejšiu

1773905
RAVAK Slovakia spol. s.r.o.

Vaňová batéria Chrome predstavuje originálny spôsob napúšťania vane, v ktorom sa snúbi dizajn a funkcia. V základnej polohe batéria nezaberá žiadny priestor navyše. Pohybom páky dôjde k prepnutiu na sprchu, vyklopením ramienka sa začína napúšťať vaňa. Cena 5 890 Kč.


Stavte na najúspešnejšiu

1773901
RAVAK Slovakia spol. s.r.o.

Batérie Chrome snúbia v sebe príjemný vzhľad i kvalitu. Sú vyrobené z kvalitnej mosadze a pochrómované vo vysokej vrstve. Ich plynulý chod zaisťuje keramická kartuša s priemerom 35 mm, na ktorej funkčnosť výrobca poskytuje záruku 5 rokov. Celkovo batérie prechádzajú testom životnosti (700 000 pohybov) dokonca na 30 rokov. Ďalšiu istotu poskytuje zákazníkom i profesionálny servis, ktorý garantuje návštevu opravára priamo v domácnosti do 3 dní od nahlásenia problému. Originálny vzhľad nominovaný i na cenu Czech Grand Design dodalo batériám Chrome české štúdio Nosal Design, rovnako tak ako celému kúpeľňovému konceptu Chrome. Ten drží ďalšie prvenstvo, a to v počte dizajnovo zladených súčastí na komplexné vybavenie kúpeľne. Na trhu nenájdete širší koncept, ktorý by zahrnul všetko od sprchového kúta, sprchovej vaničky cez vane, zásteny, umývadlá, batérie, WC, nábytok a kúpeľňové doplnky. 

www.ravak.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia