Strecha, ktorá vás ochráni pred teplom

Strecha, ktorá vás ochráni pred teplom

06. 08. 2010
Zdieľať

Verili by ste, že až 80 % slnečného žiarenia do domu preniká cez strechu? A práve strešné plochy sa v horúcich slnečných dňoch zohrejú tak, že podkrovie zmenia doslova na pec. Život v takom priestore je prinajmenšom otravný, pretože dôsledkom horúčav je pokles fyzickej výkonnosti a únava ľudí žijúcich v dome. Preto je čoraz častejším východiskom kúpa klimatizácie, ktorá je však finančne nákladným riešením tejto situácie. Chladenie je totiž približne 4x drahšie ako vykurovanie toho istého domu!

Stavebný systém YTONG má však riešenie, ktoré je nielen ekonomickejšie, ale zároveň rieši príčinu prehrievania, a nie len jeho dôsledok. Masívna STRECHA YTONG má výborné tepelnoizolačné vlastnosti, trvalú vzduchotesnosť a ideálnu objemovú hmotnosť na excelentnú ochranu pred teplom. Vďaka nej možno podkrovie plnohodnotne používať po celý rok, pretože redukuje výkyvy teplôt na minimum.  


STRECHA YTONG sa skladá z vystužených dielcov zhotovených presne na mieru so zaťažením na konkrétnu stavbu. Je vhodná na rôzne tvary striech, zhotovená z ekologicky neškodného materiálu a vyznačuje sa jednoduchou i rýchlou montážou. Všetky pozitívne vlastnosti STRECHY YTONG zaručujú jej maximálnu letnú ochranu pred teplom či zahrievaním spôsobeným slnečným žiarením a zároveň zabraňujú tepelným únikom počas zimných mesiacov.


Ak sa chcete o STRECHE YTONG dozvedieť viac, naši odborní poradcovia sú vám k dispozícii. Kontaktné údaje sú zverejnené na web stránke www.pomahamestavat.sk. Veríme, že ak sa rozhodnete pre strechu zo stavebného systému YTONG, poskytne vám vysoký komfort bývania a zabezpečí nízke prevádzkové náklady, ktoré sú synonymom ideálneho bývania súčasnosti.


Kategória: Aktuality
Tagy: xella
Zdieľať článok

Diskusia