Teplo v krásnej forme

Teplo v krásnej forme

15. 11. 2006
Zdieľať

Je niečo romantickejšie, ako večer pri kozube? Asi nie. Romantické predstavy však môžu zamraziť náklady na klasický murovaný kozub. Žiadne obavy – aj keď máte hlbšie do vrecka, môže sa váš sen stať realitou. Samostatne […]

Je niečo romantickejšie, ako večer pri kozube? Asi nie. Romantické predstavy však môžu zamraziť náklady na klasický murovaný kozub. Žiadne obavy – aj keď máte hlbšie do vrecka, môže sa váš sen stať realitou. Samostatne stojaci kozub od spoločnosti Thorma si iste môžete dovoliť. Napríklad model MALMÖ sa predáva už od 35 990 Sk a s jeho výkonom 6 kW a účinnosť 77 % iste budú spokojní nielen romantici, ale aj technici. Platne z mastenca, ktorými je krb obložený, akumulujú teplo a postupne ho sálaním odovzdávajú do okolitého priestoru, veľké ohýbané sklo na prikladacích dvierkach má ambície splniť náročné estetické požiadavky. K samostatne stojacemu kozubu MALMÖ možno privádzať spaľovací vzduchu nezávislým prívodom z exteriéru.

Široký sortiment výrobkov Thorma Výroba k. s. nájdete v predajných sieťach Baumaxu a Hornbachu. Viac informácií na www.thorma.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: kozub
Zdieľať článok

Diskusia