Termo poháre Hotcool – pre váš obľúbený teplý aj studený nápoj

Termo poháre Hotcool – pre váš obľúbený teplý aj studený nápoj

13. 11. 2020 Zdieľať

Aj vám sa často stáva, že nakoniec vašu obľúbenú kávu pijete studenú, lebo vás prekvapili nejaké neodkladné úlohy? S termo šálkami HOTCOOL si pripravený nápoj zachová tú správnu teplotu dlhý čas.

Dvojstenné, ručne vyrábané

Poháre sú vyrábané ručne a fúkané z borosilikátového skla, ktoré sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vysokým a nízkym teplotám, voči poškrabaniu a prasklinám. Dvojitá stena vytvára vákuum, ktoré dokáže dlho zachovať ideálnu teplotu nápoja. Sklo aj pri použití horúceho nápoja ostáva chladné a nepáli. Poháre sú vhodné aj do umývačky riadu.

Termo pohár na čaj

Zdroj: TEMPO KONDELA

Na váš obľúbený nápoj

Termo poháre a šálky Hotcool poslúžia rovnako dobre na horúce, ako aj na studené nápoje. Pripravte si lahodnú kávu, cappuccino, latte, frappé, varené víno, horúcu čokoládu alebo čaj na zahriatie. Počas horúcich letných dní sa zas osviežte chladenou sódou, džúsom, colou, ľadovým čajom či ľadovou drťou, termo poháre sú priam určené pre studené drinky a kokteily, na svoje si prídu aj milovníci piva. Termo poháre a šálky sú ideálnym darčekom pre vašich blízkych a priateľov. Teraz získate set 2 kusov za zvýhodnenú cenu.

Sklenené termo poháre

Zdroj: www.temponabytok.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: Termo poháre
Zdieľať článok