Trendom je biela!

16. 05. 2014 Zdieľať

Kto si myslí, že vymaľovať nabielo je tá najjednoduchšia vec na svete, môže byť pri kupovaní bielej farby veľmi prekvapený širokou ponukou bielych interiérových náterov. Ľudia „od fachu“ – maliari a remeselníci – totiž vedia, že nie je biela ako biela.

Nátery sa líšia svojou kvalitou, vlastnosťami, napr. paropriepustnosťou, krycou schopnosťou, belosťou a v neposlednom rade i cenou.  Možno si zadovážiť širokú škálu produktov – od bielej farby určenej na vymaľovanie pivníc, garáží a pod. až po snehovobielu vhodnú na vymaľovanie reprezentačných priestorov bytov a kancelárií. Samozrejme, že sa tieto nátery líšia. Trendom posledného obdobia sú žiarivé biele farby s vysokou krycou schopnosťou pri prekrývaní pôvodných náterov, ale za priaznivú cenu. BAL SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť BARVY A LAKY TELURIA, s. r. o., na túto požiadavku trhu reagovala vyvinutím nového žiarivého bieleho maliarskeho náteru REMAL EXPERT. Novinka na trhu má zamatovo matný povrch, je oteruvzdorná  a vynikajúco kryje. REMAL EXPERT možno v zásade použiť na všetky povrchy určené na maľovanie interiérovými farbami, ako sú omietky, murivo, sadrokartón, betón, drevotrieska, papier a pod. Náter je možné aj tónovať tekutými tónovacími farbami REMAL a BARLET či pastami REMAKOL.

Kategória: Aktuality
Tagy: farba firemné aktuality
Zdieľať článok