Tu nájdete spoľahlivého majstra

Tu nájdete spoľahlivého majstra

31. 10. 2012 Zdieľať

Poradíme vám, ako nájsť kvalitného odborníka na stavebné práce. Na novej webovej stránke www.majstermapei.sk nájdete databázu preverených obkladačov, podlahárov a fasádnikov z vášho regiónu.

Stop reklamáciám. Tak znie heslo spoločnosti Mapei, ktorá dlhodobo podporuje rozvoj poctivého remesla u nás. V Mapei sa rozhodli šíriť dobré meno zručných remeselníkov. Na webovej stránke www.majstermapei.sk si investor môže vybrať správneho majstra zo svojho regiónu, ktorý pozná spoľahlivé technické riešenia firmy Mapei v oblasti realizovania obkladov, podláh a fasády.


Tu nájdete spoľahlivého majstra

Tu nájdete spoľahlivého majstra
MAPEI SK s.r.o.

Prečo si vybrať majstra Mapei?

Cieľom programu majster Mapei je znížiť podiel reklamácií na stavbe na minimum. To možno dosiahnuť tak, že kvalitné stavebné materiály budú aplikovať spoľahliví a kvalifikovaní remeselníci. Majstrom Mapei sa môže stať iba skúsený remeselník, ktorý aspoň raz ročne absolvuje špecializované technické školenie v rámci Mapei Akadémie. Informovaní sú nielen o možnostiach a novinkách na trhu, ale najmä o ich použití v praxi. Majstri Mapei ovládajú prácu s prvotriednymi výrobkami stavebnej chémie, ktoré im šetria čas pri práci a sú zároveň zárukou kvality stavby.
 
Viac informácií na www.majstermapei.sk
Kategória: Aktuality
Zdieľať článok