Úžasne flexibilná super plochá sprcha

27. 04. 2009
Zdieľať

Nemecký expert na batérie prichádza s novinkou, ktorá milo prekvapí dizajnom aj flexibilitou. KLUDI A-QAi ručná sprcha a sprchová tyč je flexibilná a priestorovo úsporná kombinácia, ktorá sa hodí aj do malých kúpeľní – otočná sprchová tyč zväčšuje […]

Nemecký expert na batérie prichádza s novinkou, ktorá milo prekvapí dizajnom aj flexibilitou. KLUDI A-QAi ručná sprcha a sprchová tyč je flexibilná a priestorovo úsporná kombinácia, ktorá sa hodí aj do malých kúpeľní – otočná sprchová tyč zväčšuje sprchovací rádius a malá vzdialenosť od steny šetrí miesto. Plochá sprchová hlavica hrubá len 2 cm a s priemerom až 13,7 cm poskytuje komfortný prúd, pričom sprchu možno používať ako ručnú aj hlavovú – výšku jej uchytenia na tyči ľahko nastavíte pomocou bežca a vďaka integrovanej brzde drží sprcha pevne aj pri vysokom tlaku púšťanej vody. Sprcha má tiež predĺžené samočistiace dýzy odolné proti usádzaniu vodného kameňa a tepelne neutrálnu rukoväť.

KLUDI A-Qai je ideálna na rýchlu rekonštrukciu, pri ktorej chcete ušetriť miesto a zároveň zlepšiť dizajn kúpeľne a užiť si komfort súčasných technológií. Okrem sprchového setu ponúka výrobca aj vaňový set s ručnou sprchou. Odporúčaná cena je od 81,30 € (2 449,2 Sk) bez DPH.

www.kludi.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: Kludi sprcha sprchová hlavica
Zdieľať článok

Diskusia