Varenie vo farbách

Varenie vo farbách

05. 09. 2006
Zdieľať

Plánujete novú kuchyňu? Myslite pri tom aj na jej farebnosť! Každý človek podľa svojho naturelu uprednostňuje iné farby, farebnosť interiéru vplýva na našu náladu, ovplyvňuje naše pocity či schopnosť sústrediť sa. Inak to nie je […]

Plánujete novú kuchyňu? Myslite pri tom aj na jej farebnosť! Každý človek podľa svojho naturelu uprednostňuje iné farby, farebnosť interiéru vplýva na našu náladu, ovplyvňuje naše pocity či schopnosť sústrediť sa. Inak to nie je ani v kuchyni. Zelená je pokojná a vyrovnaná. Je vhodná pre ľudí, ktorí majú radi prírodu a svieže jarné farby. Pozor však na výber doplnkov! V kuchyni na obrázku sú skrinky usporiadané jednoducho a prakticky, kuchynská časť miestnosti nadväzuje na obývačku prostredníctvom barového pultu.


Varenie vo farbách

63433

Oranžová je plná energie a hodí sa najmä pre ľudí, ktorí majú pri varení radi divákov. S touto vlastnosťou korešponduje aj umiestnenie varného centra v strede kuchyne. Osvieženie v podobe oranžovej pekne vynikne na pozadí neutrálnej sivej alebo chladného antikora.

Ak chcete ďalej premýšľať nielen o farbách, skúste navštíviť kuchynské štúdio DAMON v Bratislave, Pezinku, Malackách alebo v Nových Zámkoch, kde vám dizajnéri predložia vizualizácie rôznych variantov vašej novej kuchyne.

Kategória: Aktuality
Tagy: damon kuchyňa kuchynská linka
Zdieľať článok

Diskusia